search
REKLAMA
Zestawienie

Ubrany instynkt. AKTORZY, KTÓRYCH NIE ZOBACZYMY NAGO NA EKRANIE

Filip Pęziński

20 lipca 2018

REKLAMA

Aktorstwo to zawód, który wymaga wielu poświęceń. Jednym z nich, szczególnie w przypadku kobiet,  jest wielokrotnie udział w rozbieranych scenach. Są aktorki i aktorzy, którzy nie boją się odważnych scen (jak Eva Green czy Daniel Craig), są też tacy, którzy nigdy się na nie nie zgadzają. Poniżej zestawienie wybranych gwiazd, których nago na ekranie nie zobaczycie.

Christina Hendricks

Aktorkę znaną z Mad Men irytuje, kiedy wszyscy skupiają się na jej ciele zamiast na grze aktorskiej. Dlatego też odrzuciła wiele ról, które wymagały od niej występowania przed kamerą nago – chce być oceniana na podstawie aktorskich umiejętności, a nie wyglądu.

Emma Watson

Brytyjska aktorka znana z filmów o Harrym Potterze twierdzi, że jednym z powodów, dla których nigdy nie rozbierze się na ekranie, jest właśnie rola w serii o nastoletnim czarodzieju. “Nie chcę, żeby ludzie przestali kojarzyć mnie z Hermioną. Jestem z niej bardzo dumna” – tłumaczy.

Isla Fisher

Znana ze swoich komediowych ról gwiazda tłumaczy, że jej zdaniem aktorka przestaje być zabawna, kiedy pokaże sutki. W Polowaniu na druhny podczas sceny seksu ze swoim ekranowym partnerem – Vince’em Vaughnem – poprosiła o dublerkę.

Filip Pęziński

Filip Pęziński

Wychowany na "Batmanie" Burtona, "RoboCopie" Verhoevena i "Komando" Lestera. Miłośnik filmów superbohaterskich, Gwiezdnych wojen i twórczości sióstr Wachowskich. Najlepszy film, jaki widział w życiu, to "Najpierw strzelaj, potem zwiedzaj".

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA