search
REKLAMA
Znalezione w sieci

Plotka: LEONARDO DICAPRIO może pojawić się w MCU jako Spider-Man. Jak mógłby wyglądać w tej roli?

Łukasz Budnik

24 grudnia 2020

REKLAMA

Odkąd pojawiły się doniesienia na temat tego, że w kinowym uniwersum Marvela role Spider-Mana mają powtórzyć Tobey Maguire i Andrew Garfield, a powrót Alfreda Moliny jako Doktora Octopusa i Jamie’ego Foxxa jako Electro został oficjalnie potwierdzony, nie ustają plotki na temat kolejnych rozmów, które są rzekomo prowadzone przez aktorów znanych z poprzednich filmów o popularnym superbohaterze. Ma to związek z wprowadzeniem do MCU innych rzeczywistości, które dałyby możliwość połączenia ze sobą wszystkich dotychczasowych inkarnacji postaci Marvela.

Plotki i spekulacje dotyczą jednak nie tylko tych gwiazd, które mają już na koncie występ w adaptacji komiksu, lecz także tych, które o taki występ się otarły. Zanim w 2002 roku na ekrany trafił Spider-Man Sama Raimiego, do filmu o tej postaci przymierzał się sam James Cameron (napisał nawet scenariusz; pajęczyna produkowana przez organizm Petera Parkera to jego pomysł). Do roli Spider-Mana brany był wówczas pod uwagę Leonardo DiCaprio. Ostatecznie skończyło się na planach, ale według nowych doniesień aktor rozmawia z przedstawicielami Marvela w sprawie gościnnego występu w filmie Doctor Strange in the Multiverse of Madness, gdzie miałby zagrać właśnie kolejną wersję Spider-Mana. Z tej okazji użytkownik apexform przygotował grafikę, na której zestawił ze sobą kilka inkarnacji Pająka, w tym DiCaprio:

Oczywiście wszelkie doniesienia na ten temat należy traktować z dużym przymrużeniem oka, nie ma bowiem oficjalnych przesłanek świadczących o tym, że rozmowy DiCaprio z Marvelem rzeczywiście mają miejsce. Z pewnością jednak wiadomości takie, jak ta, pobudzają wyobraźnię fanów. Poniżej jeszcze jedna grafika, tym razem z młodszym DiCaprio-Spider-Manem, oraz ilustracja na której widzimy także Mary Jane Watson graną przez Nikki Cox, która była przymierzana do tej roli:

Chcielibyście, żeby DiCaprio pojawił się w MCU?

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA