search
REKLAMA
Znalezione w sieci

Marvel spotyka Star Wars, czyli SEBASTIAN STAN jako LUKE SKYWALKER na kolejnej fanowskiej grafice

Łukasz Budnik

24 grudnia 2020

REKLAMA

Uwaga! Spoilery dotyczące finału The Mandalorian.

Niecały tydzień temu dobiegł końca drugi sezon The Mandalorian, a w jego finałowym odcinku fani mieli okazję zobaczyć w akcji samego Luke’a Skywalkera, który przybył na odsiecz osaczonym bohaterom i zabrał ze sobą Grogu (Baby Yodę), aby szkolić go w sztukach Jedi i tajnikach Mocy. W Luke’a po raz kolejny wcielił się Mark Hamill, a jego twarz została cyfrowo odmłodzona. 

Choć pojawienie się Skywalkera wzbudziło bardzo pozytywne reakcje u większości fanów, część z nich miała zastrzeżenia co do jakości CGI. Miłośnicy Gwiezdnych wojen już dawno sugerowali, że Luke’a z ery po Powrocie Jedi mógłby zagrać Sebastian Stan, znany m.in. z roli Bucky’ego w kinowym uniwersum Marvela. Aktor już kiedyś wspominał, że chętnie wcieliłby się w tę ikoniczną postać, a sam Hamill także entuzjastycznie wyrażał się o tym pomyśle (dodając nawet, że przy jakiejś okazji mógłby zagrać ojca Stana – obaj panowie są do siebie podobni).

W sieci pojawił się kolejny fanart, który pozwoli zwizualizować sobie, jak wyglądałby Stan jako Luke. Jego autorem jest Ryan Smallman:

Co sądzicie o takim castingu? Czy według was Stan powinien przejąć tę rolę, gdyby Luke miał na dłużej zagrzać miejsce w kolejnym sezonie? 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA