search
REKLAMA
Znalezione w sieci

Marvel spotyka Star Wars, czyli SEBASTIAN STAN jako LUKE SKYWALKER na kolejnej fanowskiej grafice

Łukasz Budnik

24 grudnia 2020

sebastian stan luke skywalker 1
REKLAMA

Uwaga! Spoilery dotyczące finału The Mandalorian.

Niecały tydzień temu dobiegł końca drugi sezon The Mandalorian, a w jego finałowym odcinku fani mieli okazję zobaczyć w akcji samego Luke’a Skywalkera, który przybył na odsiecz osaczonym bohaterom i zabrał ze sobą Grogu (Baby Yodę), aby szkolić go w sztukach Jedi i tajnikach Mocy. W Luke’a po raz kolejny wcielił się Mark Hamill, a jego twarz została cyfrowo odmłodzona. 

Choć pojawienie się Skywalkera wzbudziło bardzo pozytywne reakcje u większości fanów, część z nich miała zastrzeżenia co do jakości CGI. Miłośnicy Gwiezdnych wojen już dawno sugerowali, że Luke’a z ery po Powrocie Jedi mógłby zagrać Sebastian Stan, znany m.in. z roli Bucky’ego w kinowym uniwersum Marvela. Aktor już kiedyś wspominał, że chętnie wcieliłby się w tę ikoniczną postać, a sam Hamill także entuzjastycznie wyrażał się o tym pomyśle (dodając nawet, że przy jakiejś okazji mógłby zagrać ojca Stana – obaj panowie są do siebie podobni).

W sieci pojawił się kolejny fanart, który pozwoli zwizualizować sobie, jak wyglądałby Stan jako Luke. Jego autorem jest Ryan Smallman:

Co sądzicie o takim castingu? Czy według was Stan powinien przejąć tę rolę, gdyby Luke miał na dłużej zagrzać miejsce w kolejnym sezonie? 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA