search
REKLAMA
Zestawienie

NIEMIŁE SPOTKANIA fanów z gwiazdami kina

Te sześć osób twierdzi, że przeżyło bardzo niemiłe spotkania z gwiazdami kina.

Martyna Janasik

4 września 2023

REKLAMA

Jakie są czołowe gwiazdy światowego kina? Według tych historii fanów — niemiłe! Oto niemiłe spotkania fanów z gwiazdami kina.

Bill Murray

W 2017 roku jeden z fanów Billa Murraya kupił bilet na specjalne wydarzenie VIP z udziałem aktora. Niestety był tak rozczarowany postawą gwiazdy, że opowiedział o tym niemiłym spotkaniu gazecie „The Chicago Tribune”. Według Seana Kennedy’ego Bill Murray nakrzyczał na którąś z zebranych osób. Ponoć, kiedy jeden z fanów poprosił go o zdjęcie solo zamiast z grupą, Murray wybuchł.

„[Murray] krzyczy na nią: «Nie chcemy, żeby twój zgorzkniały kot był na naszym grupowym zdjęciu. Wynoś się stąd. Wynoś się stąd». Wszyscy zastanawiali się, czy on tylko próbuje być zabawny, czy też mówi teraz naprawdę? Oglądanie tego było dość niewygodne. Jest dobrym artystą, jest bardzo dobry w tym, co robi, najwyraźniej nie myśli na tyle o swoich fanach, żeby nie zachować się jak palant przez półtorej godziny” – powiedział Sean Kennedy „The Chicago Tribune”.

Jason Momoa

Jason Momoa jest przez większość uznawany za człowieka do rany przyłóż, ale użytkownik Reddit o nazwie Im_inappropriate jest innego zdania. Fan spotkał aktora w jednym z pubów muzycznych w Los Angeles.

„Nie mogłem się doczekać spotkania z Jasonem Momoą i w końcu dostałem szansę na after party po niezależnym filmie, w którym brał udział. Odbyło się to w małej sali w Los Angeles, gdzie grało kilka zespołów. Jason wszedł i kilka osób zaczęło z nim rozmawiać. Po tym, jak odeszli, kupiłem piwo i podszedłem do niego. Podałem mu piwo i zapytałem, jak mu minął wieczór. Wyglądało na to, że był już trochę pijany, ale wziął piwo, nic nie mówiąc. Nie byłem pewien, ale posunąłem się o krok dalej i poprosiłem o zdjęcie. Pochylił się do mnie i powiedział: «Dziś nie o tym. Dzisiejszy wieczór jest o mnie» i odszedł. Niecałe 5 minut później robił zdjęcia z osobami w całym obiekcie i rozdawał autografy” – wspomina Im_inappropriate.

Tommy Lee Jones

Tommy Lee Jones - Turner Classic Movies

Tommy Lee Jones nie cieszy się najlepszą sławą wśród fanów, jeśli chodzi o spotkania twarzą w twarz. Jeden z jego fanów obsługiwał go kiedyś w Starbucksie w San Antonio, gdzie Tommy Lee Jones ma dom. Aktor miał się wykłócać o wysokość i konieczność poniesienia opłaty za dodatkowy syrop do napoju, a następnie poskarżyć się na jego jakość. Fan wspomina, że zaproponował aktorowi, że zrobi mu zamówioną rzecz od nowa, ale ten wyszedł, narzekając pod nosem. Co więcej, jeden z klientów poprosił go o autograf, a on kazał mu się odpieprzyć.

Alec Baldwin

Alec Baldwin przeżywa od ponad roku ciężkie chwile. Wciąż toczy się postępowanie w sprawie nieszczęśliwego wypadku na planie filmu Rust, gdzie przypadkowo postrzelił śmiertelnie Halynę Hutchins. Nic więc dziwnego, że czasami puszczają mu nerwy. Jeden z fanów nie widzi w tym usprawiedliwienia i jest zły na to, jak go Baldwin potraktował.

„Kiedy jedliśmy lunch, moja siostra i ja widzieliśmy na ulicy Aleca Baldwina, Tinę Fey i Salmę Hayek. Właśnie wysiadali z samochodu. Moja siostra powiedziała: «O mój boże! Czy to Tina Fey?». Alec Baldwin odwrócił się, podszedł do niej i powiedział: «Nie mów tak, do cholery, nie odzywaj się do nas, dlaczego miałbyś powiedzieć coś takiego? Nie możesz z nami rozmawiać, nie teraz. Nie rozglądaj się tutaj, odwróć się i jedz swoje jedzenie. Pieprz się». Wyglądał na naprawdę wściekłego na nas. Prawie jakby chciał, żebyśmy nakrzyczeli i zaczęli coś z nim robić. Szczerze mówiąc, moja siostra była na skraju łez. To było strasznie zawstydzające. Wszyscy już wiedzą, że Alec Baldwin w przeszłości krzyczał na ludzi. Ale wtedy nie mieliśmy o tym pojęcia. Nie zrozumcie mnie źle, moja siostra nie powinna była tak krzyczeć na Tinę Fey, ale sposób, w jaki Alec wybuchł, był tak przerażający, jakby miał ją fizycznie skrzywdzić. Salma Hayek i inna pani, której nie rozpoznałam, podeszły i nas przeprosiły. Zapytała, czy chcemy, żeby poszła po Tinę i dostała jej autograf, ponieważ najwyraźniej Tina też źle się poczuła, ale powiedzieliśmy, że nie. – h/t  na portalu Reddit.

Kristen Stewart

Swego czasu Kristen Steward nie schodziła z pierwszych stron gazet. Najpierw za sprawą swojego związku z Robertem Pattinsonem, a potem zdradzie, którą zarejestrowali paparazzi. Mniej więcej w tym samym czasie jeden z jej fanów miał okazję ją poznać na planie zdjęciowym. Był zawiedziony, ponieważ Stewart miała bez przerwy wdawać się w kłótnie i opóźniała realizację zdjęć, wymyślając nieuzasadnione niczym problemy.

James Corden

Słynna jest sprawa pójścia Jamesa Cordena do restauracji Balthazar. Aktor i prezenter telewizyjny aż dwukrotnie zachował się tam arogancko. Restauracja nagłośniła sprawę, a Corden nawet przeprosił lokal na wizji w swoim programie telewizyjnym. O co chodzi?

Keith McNally to utalentowany restaurator, który z powodzeniem prowadzi kilka lokali w Nowym Jorku. James Corden swego czasu był miłośnikiem dań przygotowywanych pod okiem Keitha. Jednak pewnego razu komik urządził dantejskie sceny przy stoliku, awanturował się i obrażał pracowników. Przedsiębiorca całą sytuację nagłośnił w sieci, a w swoim wpisie nazwał 44-latka idiotą i agresorem.

James Corden miał zgłosił managerowi, że znalazł włos w jedzeniu. Manager szczerze go przeprosił, ale Corden był wobec niego potwornie niegrzeczny, rozkazując mu przyniesienie darmowej kolejki drinków.  Kilka dni później Corden w restauracji zjawił się ze swoją żoną. Tuż po otrzymaniu zamówionych dań poskarżył się kelnerce na jakość zamówionego przez ukochaną omletu. Gdy dostał ponownie świeże jedzenie, Corden miał wrzeszczeć na kelnerkę, że również i tym razem danie jest złe, bo nie podano go z sałatką, tylko z frytkami. McNally opisuje, że kelnerka przeprosiła 44-latka i wezwała kierownika sali, który zaserwował parze po darmowym kieliszku szampana, chcąc załagodzić sytuację. Kierownik zaznaczył, że Corden był dla niego miły, ale dla kelnerki już nie.

Po tych incydentach właściciel postanowił zabronić celebrycie przychodzić do punktów gastronomicznych. Gdy James się o tym dowiedział, od razu chwycił za telefon i zadzwonił do restauratora z przeprosinami. Ostatecznie Keith dał mu drugą szansę i zażartował, że uchyli zakaz wejścia do restauracji, jeśli showman pozwoli mu poprowadzić jeden odcinek The Late Late Show with James Corden.

Martyna Janasik

Martyna Janasik

Kulturoznawczyni i autorka tekstów. Miłośniczka jedzenia, kina i sportu. Pewnie dlatego jedne z jej ulubionych filmów to "Rocky" i "Julie i Julia". Zawsze chciała pisać, więc pisać będzie już zawsze. W wolnych chwilach uwielbia oglądać filmy i tenis ziemny.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA