search
REKLAMA
Znalezione w sieci

NATALIE PORTMAN na nowych zdjęciach z planu THOR: LOVE AND THUNDER. Jane Foster dostaje moce?

Łukasz Budnik

7 marca 2021

REKLAMA

Na 6 maja 2022 roku zaplanowana jest premiera filmu Thor: Love and Thunder, kolejnej odsłony kinowego uniwersum Marvela i czwartej części serii o Thorze. Za kamerą stoi Taika Waititi, a w roli tytułowej znów zobaczymy Chrisa Hemswortha. Trwają już prace na planie.

Jak wiemy z oficjalnych przekazów, oprócz Hemswortha w kolejnym Thorze na pewno wystąpią Chris Pratt, Tessa Thompson, Natalie Portman i odtwórcy ról pozostałych Strażników Galaktyki (m.in. Karen Gillan i Dave Bautista). Złoczyńcę zagra z kolei Christian Bale – wcieli się w postać zwaną Gorr the God Butcher, z misją zabicia każdego boga. Już w 2019 roku ogłoszono, że grana przez Portman Jane Foster sama zostanie Thorem – jej wątek zostanie oparty na serii “Mighty Thor”, w której Jane zmagała się z rakiem. Tymczasem do sieci trafły nowe zdjęcia i nagranie zza kulis widowiska, być może pokazujące moment, w którym bohaterka Foster dostaje moce.

Z otoczenia wynika, że Jane przebywa w miejscu, gdzie w Thorze: Ragnarok umarł Odyn. Na jednej z fotografii widzimy też resztki młota Thora, który w oryginalnej linii czasowej uniwersum został zniszczony przez Helę. Sama Jane jest unoszona w powietrze. Poniżej materiały (na jednym z nich widzimy także Tessę Thompson):

W zeszłym roku Waititi stwierdził, że nadchodzące widowisko będzie bardzo przesadzone i sprawi, że Thor: Ragnarok, poprzedni film MCU w jego reżyserii, będzie jawić się jako bezpieczna produkcja.

Ma się wrażenie, jakbyśmy pytali grono 10-latków o to, co ma być w filmie, a oni godzili się na wszystko.

Czekacie na nowego Thora?

Zdjęcie główne: ScreenRant

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA