search
REKLAMA
Znalezione w sieci

Jak wyglądałaby Shuri w kostiumie CZARNEJ PANTERY? Bohaterka Marvela na fanowskiej grafice

Łukasz Budnik

2 stycznia 2021

REKLAMA

Na 8.07.2022 planowana jest premiera Czarnej Pantery 2. W drugiej części hitu Marvela nie zobaczymy T’Challi – jest to oczywiście związane z przedwczesną śmiercią Chadwicka Bosemana (aktor zmarł pod koniec sierpnia 2020 po kilkuletniej walce z rakiem), a Kevin Feige zapowiedział już, że nikt inny nie pojawi się w tej roli; twórcy mają także nie korzystać z pomocy efektów komputerowych.

Kwestią otwartą pozostaje, kto zostanie kolejnym następcą Czarnej Pantery – według przewidywań będzie to grana przez Letitię Wright Shuri, siostra T’Challi. Może to potwierdzać książka The Wakanda Files: A Technological Exploration of the Avengers. Dowiadujemy się z niej, że Shuri po wydarzeniach z Avengers: Końca gry próbuje odtworzyć roślinę zwaną zielem w kształcie serca, która powierzona jest każdemu kto przyjmuje tożsamość Czarnej Pantery i daje nadludzkie możliwości. Zapasy rośliny zostały w Czarnej Panterze (2018) zniszczone przez głównego antagonistę filmu – Killmongera (Michael B. Jordan). Z książki wynika, że Shuri – cechująca się nadzwyczajną inteligencją i smykałką do technologii – nie tylko planuje odtworzyć skład rośliny, lecz także dodać do niego materiał zwany wibranium, z którego stworzona została między innymi tarcza Kapitana Ameryki. Jeśli twórcy uwzględnią ten wątek w sequelu filmu, otworzą się przed nimi możliwości przekazania funkcji Czarnej Pantery innej postaci i skupieniu fabuły właśnie na tym. Na instagramowym profilu ultraraw26 znajdziemy grafikę która podpowie nam, jak Shuri mogłaby wyglądać w kostiumie superbohaterki.

Chcielibyście, aby to właśnie Shuri została teraz Czarną Panterą?

 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA