search
REKLAMA
Znalezione w sieci

Jak będą wyglądać przeciwnicy ETERNALS w filmie Marvela? Nowa grafika

Łukasz Budnik

8 marca 2021

eternals 1 e1615231649148
REKLAMA

Gdyby nie pandemia, już w zeszłym roku do kin trafiłoby nowe widowisko Marvela – Eternals. Pierwotnie film miał wejść na ekrany na początku listopada 2019, lecz na tę chwilę jego premiera przesunięta jest o rok i zaplanowana na 5.11.2021. W związku z tym twórcy nie pokazują jeszcze oficjalnych materiałów promocyjnych – mimo to do sieci trafiają kolejne grafiki pochodzące np. z opakowań zabawek lub ubrań. Tym razem jest nam dane zobaczyć antagonistę filmu.

Przypomnijmy, że Eternals to reżyserowana przez Chloe Zhao (Nomadland) ekranizacja przygód przedwiecznych kosmitów o boskich mocach. Fabuła ma rozpocząć się po wydarzeniach z Avengers: Końca gry, gdy niespodziewana tragedia zmusi tytułową grupę do wyjścia z cienia i zjednoczenia się w walce z Dewiantami – starym wrogiem ludzkości. Do sieci trafiła grafika, która przedstawia ich wygląd, w tym prawdopodobnego głównego antagonistę – Kro. Niżej zaś zobaczycie istoty zwane Celestialami, które w MCU pokazano po raz pierwszy w Strażnikach Galaktyki z 2014 roku.

Przypomnijmy, że postaci, które zostaną wprowadzone  w Eternals to Makkari (Lauren Ridloff), Kingo (Kumail Nanjiani), Thena (Angelina Jolie), Gilgamesh (Don Lee), Ikaris (Richard Madden), Sersi (Gemma Chan), Phastos (Brian Tyree Henry), Ajak (Salma Hayek), Druig (Barry Keoghan), oraz Sprite (Lia McHugh). W obsadzie filmu jest także Kit Harington.

Eternals pod pewnymi względami ma być najbliższą gatunkowi science fiction produkcją Marvela.

Czekacie na wprowadzenie nowych postaci do MCU?

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA