search
REKLAMA
Znalezione w sieci

HENRY CAVILL jako JAMES BOND na nowym fanowskim plakacie

Łukasz Budnik

18 września 2020

REKLAMA

Już wkrótce premiera Nie czas umierać, w którym Daniel Craig po raz ostatni wcieli się w rolę Jamesa Bonda. Nie wiadomo, kto zastąpi aktora w kolejnych filmach, lecz jednym z nazwisk przewijających się wśród propozycji jest Henry Cavill. Do sieci trafiła grafika, której autor zaprezentował swoje wyobrażenie Cavilla-Bonda.

Jako wzór grafikowi posłużył nowy plakat Enoli Holmes, gdzie Cavill wciela się w rolę Sherlocka. Twórcą ilustracji jest spdrmnkyxxiii. Klikając na strzałkę po prawej stronie zdjęcia, zobaczycie także wspomniany oryginalny plakat nadchodzącej produkcji Netflixa.

https://www.instagram.com/p/CFPuLvVH8Ck/

W Nie czas umierać Bond po odejściu ze służby będzie odpoczywał na Jamajce, gdy na jego drodze znów stanie stary przyjaciel z CIA – Felix Leiter. Mężczyzna poprosi go o pomoc w uratowaniu porwanego naukowca. Misja okaże się trudniejsza, niż może się wydawać, a Bond wpadnie na trop tajemniczego złoczyńcy dysponującego niebezpieczną nową technologią. Przeciwnika zagra Rami Malek.

Na ekranie zobaczymy także między innymi Anę De Armas, Naomie Harris, Davida Dencika i Lashanę Lynch. Reżyseruje Cary Joji Fukunaga.

Pierwotna premiera filmu planowana była na kwiecień tego roku, ze względu na pandemię koronawirusa została przeniesiona na listopad. W polskich kinach Nie czas umierać zadebiutować ma 20 listopada. 

Tymczasem do sieci trafiła plotka, jakoby faktyczny kolejny odtwórca roli Bonda został już wybrany – więcej tutaj.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA