search
REKLAMA
News

NAOMIE HARRIS wyznała, że “wielki gwiazdor” obmacywał ją w trakcie przesłuchania do roli

Naomie Harris mogliśmy ostatnio oglądać w Nie czas umierać oraz Venom 2: Carnage.

Łukasz Budnik

12 grudnia 2021

moneypenny
REKLAMA

W 2017 roku rozpoczął się ruch #MeToo, którego założeniem jest zwrócenie uwagi na problem molestowania seksualnego kobiet. W akcję, spopularyzowaną po tym, jak oskarżono Harveya Weinsteina, włączały się kolejne gwiazdy Hollywood, które opowiadały o swoich traumatycznych przeżyciach. Kolejne historie pojawiają się do teraz – jedną z nich opowiedziała Naomie Harris.

Aktorka, którą mogliśmy ostatnio oglądać w Nie czas umierać oraz Venom 2: Carnage wyznała w rozmowie z  Daily Mail, że doświadczyła niegdyś molestowania podczas przesłuchania do roli. Ze słów aktorki wynika, że padła ofiarą “wielkiego gwiazdora”, który włożył jej rękę pod spódnicę, a na zdarzenie nie zareagowali obecni w pomieszczeniu.

Szokujące było to, że na miejscu byli reżyser i kierownik obsady, ale nikt nic nie powiedział, bo on jest tak wielkim gwiazdorem. To był mój jedyny incydent wpisujący się w #MeToo, więc czuję, że mam wielkie szczęście, biorąc pod uwagę, jak powszechne były takie zachowania.

naomie harris 1

Harris dodała:

Teraz się pozmieniało. Brałam udział w projekcie, przy okazji którego przydarzyła się taka sytuacja, a oprawca został bez wahania od niego odsunięty.

Harris zdecydowała się nie podawać nazwisk obu wspomnianych przez nią mężczyzn.

Aktorka już za kilka dni pojawi się w filmie Swan Song przeznaczonym dla Apple TV+. 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA