search
REKLAMA
Znalezione w sieci

Duch Qui-Gona Jinna odwiedza OBI-WANA KENOBIEGO na fanowskim plakacie serialu

Łukasz Budnik

21 grudnia 2020

REKLAMA

Jedną z nadchodzących produkcji serialowych ze świata Star Wars, i z pewnością jedną z najbardziej wyczekiwanych, jest ta poświęcona postaci Obi-Wana Kenobiego. Wiemy, że akcja serialu zostanie osadzona 10 lat po wydarzeniach z Zemsty Sithów, a więc 9 lat przed Nową nadzieją, w czasie, gdy Kenobi przebywał na Tatooine. 

Oprócz Ewana McGregora, w produkcji zobaczymy także Haydena Christensena, który znów zagra Dartha Vadera. On i Kenobi widzieli się po raz ostatni na planecie Mustafar, gdzie walczyli ze sobą na śmierć i życie. Kathleen Kennedy zasiadająca na czele Lucasfilm stwierdziła, że czeka nas “rewanż” stulecia. Powrót do roli skomentował sam Christensen, który entuzjastycznie odniósł się do ponownego spotkania z Ewanem McGregorem i współpracy z reżyserką serialu – Deborah Chow. Z kolei McGregor stwierdził, że ponowna współpraca z Christensenem to najpiękniejsze, co wynikło z jego powrotu do roli. Fani mają nadzieję, że w serialu gościnnie pojawi się jeszcze jedna postać znana z prequeli – grany przez Liama Neesona Qui-Gon Jinn, mistrz Obi-Wana, który poległ podczas walki z Darthem Maulem. Z Zemsty Sithów wiemy, że z duchem Qui-Gona komunikował się już Yoda, nie jest zatem wykluczone, że zrobi to także Obi-Wan. Do sieci trafił plakat, na którym widzimy taką właśnie sytuację. Jego autorem jest spdrmnkyxxiii

Czekacie na serial o Kenobim?

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA