search
REKLAMA
Zestawienie

AKTORZY i ich DZIECI na FOTOGRAFIACH zrobionych, gdy byli w TYM SAMYM WIEKU

Filip Pęziński

8 grudnia 2019

REKLAMA

Dziś prezentujemy aktorów i ich dzieci, które poszły śladami rodziców. W wyjątkowym zestawieniu zobaczycie ich fotografie zrobione, gdy byli w tym samym wieku.

Kto wydaje się wam najbardziej podobny do rodzica? Dajcie znać w komentarzach.

Andie MacDowell i Rainey Qualley

Andie MacDowell mogliśmy ostatnio oglądać w Zabawie w pochowanego z Samarą Weaving, ale największą sławę zawdzięcza latom 80. i 90., gdzie grała w takich filmach jak Dzień Świstaka, Cztery wesela i pogrzeb czy Seks, kłamstwa i kasety wideo. W jej ślady poszła córka. Rainey Qualley zobaczyć mogliśmy między innymi w serialu Mad Men.

Blythe Danner i Gwyneth Paltrow

Blythe Danner to amerykańska aktorka filmowa, która wystąpiła między innymi w Mężach i żonach Woody’ego Allena. Dużo większa rozpoznawalnością cieszy się jej córka – Gwyneth Paltrow. Aktorka znana jest z kultowego Siedem czy Wielkich nadziei Alfonsa Cuaróna. Ostatnio swoje konto zasiliła czekami od Marvel Studios, występując między innymi w Iron Manie i Avengers.

Carrie Fisher i Billie Lourd

Carrie Fisher to bez wątpienia aktorka, której żadnemu fanowi popkultury nie trzeba przedstawiać – zmarła w 2016 roku aktorka od 1977 roku wcielała się w postać księżniczki Lei w kultowych Gwiezdnych wojnach. W tym roku na ekranie zobaczymy ją w tej roli po raz ostatni. Jej śladami poszła córka Billie, którą również możemy oglądać w produkcjach osadzonych w odległej galaktyce.

Clint Eastwood i Scott Eastwood

Clint Eastwood to niezaprzeczalnie jedna z największych ikon kina. Aktor zaznaczył swoją obecność w licznych westernach, a także w serii o Brudnym Harrym. Od dekad realizuje się także jako reżyser. Swoich sił w Hollywood próbuje także jego syn, Scott. Zobaczyć mogliśmy go między innymi w Legionie Samobójców czy ostatniej odsłonie Szybkich i wściekłych.

Denzel Washington i John David Washington

Denzel Washington to jeden z najbardziej rozpoznawalnych aktorów afroamerykańskich XX wieku. Zobaczyć mogliśmy go między innymi w Malcolmie X Spike’a Lee, gdzie grał tytułową rolę. Swoją obecność w świecie kina jego syn również zaznaczył u tego cenionego reżysera, wcielając się w pierwszoplanową rolę w filmie Czarne bractwo. BlacKkKlansman.

Janet Leigh i Jamie Lee Curtis

Janet Leigh na stałe wpisała się w historię kina, występując w kultowej Psychozie Alfreda Hitchcocka. Jej śladami poszła córka, Jamie Lee Curtis, która również zawdzięcza sławę występowi w kultowym horrorze – Halloween Johna Carpentera. W tym roku jej talent mogliśmy podziwiać w kryminale Na noże Riana Johnsona.

Jon Voight i Angelina Jolie

Kolejna sławna para to Jon Voight i jego córka Angelina Jolie. Ten pierwszy pochwalić się może udziałem w Gorączce, pierwszej części Mission: Impossible, a nawet wcieleniem się w Jana Pawła II. Córka zdecydowanie nie oparła kariery na sławie rodzica i szybko zapracowała na swoje nazwisko. W przyszłym roku zobaczymy ją w Marvelowskich Eternals.

Kim Basinger i Ireland Baldwin

Kim Basinger nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. W ubiegłym stuleciu podziwiać mogliśmy ją między innymi w 9 i 1/2 tygodnia czy Batmanie Tima Burtona. Ze związku z Alekiem Baldwinem ma córkę Ireland, która próbowała swoich sił w zawodzie sławnych rodziców. Wystąpiła w Legendach ringu z Sylvestrem Stallone’em i Robertem De Niro.

Filip Pęziński

Filip Pęziński

Wychowany na "Batmanie" Burtona, "RoboCopie" Verhoevena i "Komando" Lestera. Miłośnik filmów superbohaterskich, Gwiezdnych wojen i twórczości sióstr Wachowskich. Najlepszy film, jaki widział w życiu, to "Najpierw strzelaj, potem zwiedzaj".

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA