search
REKLAMA
News

ZWIASTUN nowego filmu CHRISTOPHERA NOLANA do obejrzenia przed SZYBCY I WŚCIEKLI: HOBBS I SHAW

Filip Pęziński

2 sierpnia 2019

Dark Knight Rises
REKLAMA

Do premiery filmu Tenat – tajemniczego projektu Christophera Nolana – został jeszcze niemal rok, ale niespodziewanie amerykańscy widzowie, którzy wybrali się do kina na film Szybcy i wściekli: Hobbs i Shaw, zobaczyli już zwiastun produkcji. Przypominamy, że dziś polska premiera nowej odsłony marki. Czy w naszych kinach też emitowany będzie zwiastun filmu Nolana? Tego niestety jeszcze nie wiemy.

Wideo nie trafiło jeszcze do sieci, ale komentarze sugerują, że nawet krótkie wideo promujące film Tenet prezentuje się niezwykle. Trwający minutę materiał rozpoczyna się od spojrzenia na postać Johna Davida Washingtona, który stoi za szybą rozbitą przez strzał z broni. Na ekranie pojawia się napis “Nadszedł czas na nowego bohatera”. Dalej śledzimy postać Washingtona, a następnie widzimy kolejny slogan: “Nadszedł czas na nowy rodzaj misji”. Następnie widzimy oddział SWAT lub innej jednostki specjalnej, po czym wracamy do postaci Washingtona – tym razem w masce tlenowej na twarzy.

Film ma być szpiegowskim kinem akcji. Główne role zagrają Robert Pattinson, Elizabeth Debicki oraz John David Washington. W produkcji wezmą udział między innymi Aaron Taylor-Johnson, Kenneth Branagh oraz Michael Caine, stały współpracownik reżysera.

Premiera zaplanowana jest na lipiec przyszłego roku.

 

Filip Pęziński

Filip Pęziński

Wychowany na "Batmanie" Burtona, "RoboCopie" Verhoevena i "Komando" Lestera. Miłośnik filmów superbohaterskich, Gwiezdnych wojen i twórczości sióstr Wachowskich. Najlepszy film, jaki widział w życiu, to "Najpierw strzelaj, potem zwiedzaj".

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA