search
REKLAMA
News

Zwiastun filmu INDIANA JONES I TARCZA PRZEZNACZENIA. Zobaczcie, jak zapowiada się 5. część serii

Nowy “Indiana Jones” zadebiutuje w czerwcu 2023 roku.

Łukasz Budnik

2 grudnia 2022

indiana fotka 6
REKLAMA

Zbliża się premiera kolejnej odsłony serii Indiana Jones. W tytułową rolę wciela się Harrison Ford, a oprócz niego na ekranie pojawią się Phoebe Waller-Bridge Thomas Kretschmann, Boyd Holbrook, Shaunette Renée Wilson, Toby Jones, Antonio Banderas, Olivier Richters oraz Mads Mikkelsen, który gra antagonistę Jonesa. 

Do sieci trafił pierwszy zwiastun filmu. Widzimy w nim m.in. fragmenty początkowej sekwencji osadzonej w 1944, z Indym w zamku nazistów. Na potrzeby sceny odmłodzono Harrisona Forda, wykorzystując archiwalne materiały. W trailerze pokazuje się też m.in. Phoebe Waller-Bridge, która wciela się w Helenę – chrześnicę Jones, oraz Mikkelsen i Boyd Holbrook, który także wciela się w złoczyńcę. Przy okazji poznaliśmy tytuł: Indiana Jones and the Dial of Destiny (w Polsce Indiana Jones i tarcza przeznaczenia).

Nową odsłonę Indiany Jonesa wyreżyserował James Mangold, który ma na koncie m.in. Logana oraz Spacer po linie. Tym samym to pierwsza część, za kamerą której nie stanął Steven Spielberg. Twórca pozostał jednak na stanowisku producenta.

Premiera nowego Indiany Jonesa została zaplanowana na 30 czerwca 2023 roku. 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA