search
REKLAMA
News

Jest zwiastun filmu STRAŻNICY GALAKTYKI VOL 3. Zapowiada emocjonalne widowisko

Strażnicy Galaktyki 3 zadebiutują 5 maja 2023 roku.

Łukasz Budnik

2 grudnia 2022

strażnicy 3
REKLAMA

Zbliża się premiera trzeciej części Strażników Galaktyki. Za kamerą projektu stanął po raz kolejny James Gunn, a w rolach głównych znów zobaczymy m.in. Chrisa Pratta, Karen Gillan, Zoe Saldanę, Dave’a Bautistę i Pom Klementieff. Do obsady dołączył także Will Poulter, który wciela się w Adama Warlocka. Do sieci trafił zwiastun widowiska.

W trakcie tegorocznego Comic Conu Gunn zapowiedział, że w filmie dowiemy się więcej o historii Rocketa, za którego stworzenie odpowiedzialny jest Herbert Wyndham znany jako High Evolutionary (zagrał go Chukwudi Iwuji). Ogłoszono też, że Maria Bakalova użyczy głosowi kosmicznemu psu Cosmo. Zarówno Gunn, jak i obsada podchodzą do filmu bardzo emocjonalnie i zapowiadają, że to ostatnia produkcja, w której zobaczymy Strażników Galaktyki w takim składzie. Pratt nie ma wątpliwości, że zamknięcie trylogii Gunna będzie najlepszym filmem MCU.

Strażnicy Galaktyki 3 zadebiutują 5 maja 2023 roku.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA