search
REKLAMA
News

ZOE SALDANA dzieli się wrażeniami po seansie “Avatara: Istoty wody”. “Łkałam”

Saldana powtarza rolę Neytiri.

Łukasz Budnik

30 listopada 2022

saldana neytiri
REKLAMA

Już tylko nieco ponad dwa tygodnie dzielą nas od premiery widowiska Avatar: Istota wody. W obsadzie filmu jest między innymi Zoe Saldana, która powtarza rolę Neytiri z pierwowzoru. Aktorka podzieliła się ostatnio wrażeniami po obejrzeniu całości produkcji.

W programie Jimmy’ego Fallona aktorka stwierdziła:

Wciąż to przetwarzam. To bardzo emocjonalny film, jestem zaskoczona, że nie odkleiły mi się rzęsy. Po prostu łkałam. Jest to naprawdę wyjątkowe doświadczenie i dam wam pewną wskazówkę: jest o wodzie!

Pierwszy raz o Istocie wody Saldana mówiła w marcu tego roku, gdy zdradziła, że widziała 20 minut filmu.

Odebrało mi mowę, płakałam. Nikt nie wie, że Jim [Cameron] też łatwo się wzrusza, więc… [śmiech]. Historia będzie zniewalająca. “Avatar 2” to z pewnością poziom wyższy niż część pierwsza, więc musicie się naprawdę przygotować. To będzie przygoda, której nie zapomnicie.

avatar istota

Przypomnijmy, że film ma skupić się tematycznie na rodzinie. Znany z pierwszej części Jake Sully i jego rodzina spotkają nowy klan, który żyje w wodnym środowisku. Akcja filmu rozgrywa się ponad dekadę po wydarzeniach z oryginału. Film ma potrwać 190 minut.

W sequelu powróci jeszcze Sam Worthington, Stephen Lang i Sigourney Weaver. Do obsady dołączają Kate Winslet, David Thewlis, Michelle Yeoh, Jemaine Clement, Oona Chaplin, Edie Falco i Cliff Curtis. Premiera Avatara 2 zaplanowana jest na 16 grudnia 2022 roku.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA