search
REKLAMA
News

Zobaczcie pierwszy zwiastun widowiska TRANSFORMERS: PRZEBUDZENIE BESTII

Nowy film z serii “Transformers” zadebiutuje w przyszłym roku.

Łukasz Budnik

1 grudnia 2022

transformers 1
REKLAMA

Do sieci trafił pierwszy zwiastun kolejnej odsłony serii Transformers, tym razem zatytułowanej Transformers: Przebudzenie bestii. Sprawdźcie, jak zapowiada się widowisko.

Film skupia się na postaci Optimusa Prime’a (głosu znów użycza mu Peter Cullen) i jest osadzony w latach 90. Głównych ludzkich bohaterów grają Anthony Ramos (wciela się w Noah, byłego wojskowego i eksperta od elektroniki z Brooklynu) oraz Dominique Fishback (w roli Eleny, pracownicy muzeum zajmującej się badaniem starożytnych artefaktów). Historia oparta jest na serii “Beast Wars”. W filmie zobaczymy klilka nowych rodzajów robotów, m.in. Maximale (wśród nich Optimusa Primala, który umie transformować się w goryla), Predacony i Terrorcony.

W obsadzie głosowej znaleźli się jeszcze m.in. Pete Davidson, Michelle Yeoh, Sebastian Maninscalo oraz Grey Griffin. Za kamerą widowiska stanął Steven Caple Jr., który nakręcił wcześniej drugą część CreedaPrzebudzenie bestii ma być pierwszą częścią kolejnej trylogii. Ostatnim dotąd filmem skupiającym się na Transformers był Bumblebee z 2018 roku, w którym główną rolę zagrała Hailee Steinfeld.

Premierę zaplanowano na 9 czerwca 2023 roku.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA