search
REKLAMA
News

Nowe nazwiska w obsadzie 2. sezonu PIERŚCIENI WŁADZY. Jedną ze znanych już postaci zagra inny aktor

Nowe informacje o kolejnych odcinkach “Pierścieni Władzy”.

Łukasz Budnik

1 grudnia 2022

rings of power
REKLAMA

Media poinformowały, że do obsady serialu Władca Pierścieni: Pierścienie władzy w drugim sezonie dołączą nowe nazwiska. Przy okazji okazało się, że jedna z postaci znanych już z poprzednich odcinków zostanie zastąpiona przez innego aktora.

Chodzi o postać Adara, w którego do tej pory wcielił się Joseph Mawle, występujący wcześniej w Grze o tron. Zamiast niego, w kolejnych odcinkach wystąpi Sam Hazeldine, mający na koncie m.in. Peaky Blinders. Nowe postaci zagrają z kolei Gabriel Akuwudike (Ridley Road), Yasen “Zates” Atour (Wiedźmin), Ben Daniels (The Crown), Nia Towle (Perswazje), Nicholas Woodeson (Rzym) oraz Amelia Kenworthy. Na ten moment nie podano informacji, w kogo się wcielą.

pierścienie
Mawle jako AdarSam Hazeldine

 

obsada
Atour Akuwudike Towle Daniels Woodeson Hazeldine Kenworty Źródło GamesRadar

Vernon Sanders z Amazon Studios w oświadczeniu przekazał, że od dnia premiery, serial gromadzi widzów by doświadczali magii Śródziemia, a sezon pierwszy wciąż jest najchętniej oglądaną oryginalną produkcją Prime Video, z ponad 100 milionami widzów na całym świecie. Sanders dodał, że czeka na pokazanie kolejnych niesamowitych opowieści z Drugiej Ery.

Na ten moment nie wiadomo, kiedy zadebiutuje drugi sezon serialu, choć najwcześniej wydarzy się to prawdopodobnie w 2024 roku.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA