search
REKLAMA
News

Zobaczcie fragment mowy pożegnalnej DANIELA CRAIGA na planie NIE CZAS UMIERAĆ

Daniel Craig wcielał się w Bonda od 2006 roku.

Łukasz Budnik

18 września 2021

REKLAMA

Już 1 października w Polsce wreszcie zadebiutuje kolejna odsłona serii o Jamesie Bondzie – Nie czas umierać, będąca jednocześnie pożegnaniem Daniela Craiga z serią. Do sieci trafił fragment mowy aktora, którą wygłosił na planie po zakończeniu zdjęć. 

Kwestią otwartą pozostaje, kto zastąpi Craiga w kolejnych odsłonach – wśród potencjalnych kandydatów przewijali się m.in. Henry Cavill, Idris Elba, Tom Hardy oraz Regé-Jean Page. Kierowniczka castingu przy serii o Bondzie, Debbie McWilliams, powiedziała ostatnio, że rolę musi przejąć ktoś, kto jest w stanie wziąć to, co mu należne, a ponadto jest sprawny fizycznie, atrakcyjny i może wziąć na siebie nie tylko rolę, ale też cały splendor z nią związany. Okaże się, jak szybko na dobre rozpoczną się poszukiwania kolejnego odtwórcy roli.

Przypomnijmy, że Craig grał Bonda od 2006 roku (Casino Royale). Pojawił się jeszcze w Quantum of SolaceSkyfall oraz Spectre. Poniżej wspomniany fragment mowy pożegnalnej, w której aktor mówi, jak wielką radość sprawiała mu praca na planie.

W nowym filmie Bond po odejściu ze służby będzie odpoczywał na Jamajce, gdy na jego drodze znów stanie stary przyjaciel z CIA – Felix Leiter. Mężczyzna poprosi go o pomoc w uratowaniu porwanego naukowca. Misja okaże się trudniejsza, niż może się wydawać, a Bond wpadnie na trop tajemniczego złoczyńcy dysponującego niebezpieczną nową technologią. Przeciwnika zagra Rami Malek. Poza nim i Craigiem na ekranie zobaczymy między innymi Anę De Armas, Naomie Harris, Davida Dencika i Lashanę Lynch. Reżyseruje Cary Joji Fukunaga.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA