search
REKLAMA
News

HENRY CAVILL jako GERALT na nowym zdjęciu promocyjnym z WIEDŹMINA

“Wiedźmin” wróci 17 grudnia.

Łukasz Budnik

19 września 2021

REKLAMA

Zbliża się premiera drugiego sezonu Wiedźmina, a teraz do sieci trafiło nowe zdjęcie przedstawiające Henry’ego Cavilla w roli Geralta. 

Przypomnijmy, że w kolejnych odcinkach serialu Geralt, przekonany, że Yennefer zginęła w bitwie pod Sodden, zabierze Ciri w najbezpieczniejsze miejsce, jakie zna,  a więc do swojego domu w Kaer Morhen. W czasie gdy królowie, elfy, ludzie i demony całego kontynentu będą walczyć o dominację, Geralt stanie przed zadaniem uchronienia dziewczyny przed czymś znacznie bardziej niebezpiecznym: tkwiącą w niej tajemniczą mocą.

Poniżej nowe zdjęcie przedstawiające bohatera Cavilla:

Premiera nowych odcinków została zaplanowana na 17 grudnia. W drugim sezonie – oprócz powracających bohaterów pierwszego sezonu, granych przez Henry’ego Cavilla, Anyę Chalotrę i Freyę Allan, Joeya Bateya – zobaczymy m.in Kristofera Hivju (Gra o tron).  Aishę Fabienne Ross (Dziewczyna z portretu), Thue Ersteda Rasmussena (Szybcy i wściekli 9), Yasena Atoura (Young Wallander), Agnes Bjorn (Potwór), Paula Bulliona (Peaky Blinders) oraz Kima Bodnio (Obsesja Eve) jako Vesemira.

 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA