search
REKLAMA
News

Zadebiutował pełny zwiastun trzeciego sezonu serialu SUKCESJA

“Sukcesja” powróci 17 października.

Łukasz Budnik

17 września 2021

REKLAMA

17 października – niemal dwa lata po zakończeniu drugiego sezonu – powróci Sukcesja, niezwykle ceniony i wysoko oceniany serial HBO. Do sieci trafił właśnie pełny zwiastun nadchodzących odcinków. 

W trzecim sezonie walka o władzę w rodzinie Royów rozgorzeje na dobre, a zarówno Kendall (Jeremy Strong), jak i Logan (Brian Cox) będą szukać swoich sojuszników; rywalizacja o stanowisko w firmie będzie grozić konfliktem wewnątrz rodziny.

W trzecim sezonie powrócą Brian Cox, Jeremy Strong, Hiam Abbass, Sarah Snook, Kieran Culkin, Alan Ruck, Nicholas Braun, Matthew Macfadyen, Natalie Gold, Peter Friedman i Rob Yang. Do obsady dołączają z kolei Adrien Brody, Alexander Skarsgård, Hope Davis, Sanaa Lathan, Linda Emond i Jihae.

Realizacja trzeciego sezonu opóźniła się względu na pandemię, jednak wątek ten nie został wpisany w sam serial – wcielająca się w Shiv Sarah Snook stwierdziła, że serial traktuje o naprawdę bogatych ludziach, a takich nie dotknęły efekty pandemii. 

W Polsce trzeci sezon Sukcesji zadebiutuje 18 października w serwisie HBO Go.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA