search
REKLAMA
News

ZENDAYA komentuje sugestię, że powinna zagrać w KILL BILL 3 Quentina Tarantino

Łukasz Budnik

9 września 2020

zendaya kill bill
REKLAMA

Wciąż nie wiadomo, jaki projekt wybierze Quentin Tarantino na swój ostatni film. Wśród propozycji przewijała się kontynuacja Kill Bill. Jednym z pomysłów było skupienie się na postaci dorosłej córki Vernity Green, która pragnęłaby zemsty na bohaterce Umy Thurman za zabicie jej matki w pierwszej części filmu.

O idei tej kilka tygodni temu rozmawiała z NME Vivica A. Fox, która wcielała się w Vernitę. Aktorka stwierdziła, że jeśli pomysł doszedłby do skutku, a występująca w roli jej córki Ambrosia Kelly nie zamierzała wystąpić w filmie, Tarantino powinien zaangażować do projektu Zendayę. Fox wyraziła nadzieję, że reżyser czekał z realizacją Vol. 3 do momentu aż pojawi się aktorka, która wiekiem pasowałaby do roli osieroconej córki jej Vernity. Gwiazda Euforii, należących do MCU filmów o Spider-Manie oraz nadchodzącej Diuny wydaje jej się idealnym wyborem.

Sprawę skomentowała sama Zendaya przy okazji rozmowy z magazynem Empire. Aktorka powiedziała:

Widziałam to! Byłam zaszczycona, że tak powiedziała. Jest niesamowita i schlebia mi, że pomyślała tak o mnie.

Jednocześnie Zendaya zwróciła uwagę, że na tę chwilę to jedynie spekulacja i plotka.

To tylko pomysł. Internet podłapuje rzeczy i tak to się rozkręca.

Fanowska grafika, autor: Boss Logic

W zeszłym roku reżyser zdradził, że trzeci Kill Bill wciąż jest prawdopodobną opcją i że spotkał się z Umą Thurman aby porozmawiać na ten temat. Co więcej, ma już pomysł na to, jak mogły potoczyć się dalsze losy Panny Młodej i co chciałby zrobić z tą postacią. Tarantino zaznaczył jednak, że do ewentualnej realizacji projektu doszłoby dopiero za kilka lat.

Nie chciałem wymyślać jakiejś niedorzecznej przygody. Ta postać na to nie zasługuje. Panna Młoda walczyła długo i ciężko. Mam pomysł, który mógłby być interesujący, ale jeszcze przez jakiś czas bym się nim nie zajął. Musiałyby minąć przynajmniej trzy lata.

Chcielibyście zobaczyć Kill Bill 3?

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA