search
REKLAMA
News

Powstała kontynuacja BORATA. Odbyły się już pierwsze pokazy

Łukasz Budnik

9 września 2020

REKLAMA

Borat: Podpatrzone w Ameryce, aby Kazachstan rósł w siłę, a ludzie żyli dostatniej z Sachą Baronem Cohenem w roli tytułowego dziennikarza trafił do kin w 2006 roku i osiągnął niemały sukces, zarabiając 262 miliony dolarów na świecie przy budżecie zaledwie 18 milionów. W zeszłym miesiącu trafiły informacje, że Cohen widziany był w roli Borata gdy kręcił na ulicach Los Angeles – teraz portal Collider potwierdził, że aktor zrealizował kontynuację swojego mockumentu.

Jeszcze nie wiadomo, jak będzie się przedstawiać fabuła sequela, choć informacje mówią o tym, że Borat – teraz już rozpoznawalny ze względu na pierwszy film – będzie musiał działać pod przykrywką, aby przeprowadzać wywiady. Jedno ze źródeł stwierdziło, że filmie “Cohen zagra Borata grającego Cohena”.

Collider poinformował, że Cohen pokazał już kontynuację kilku osobom (póki co tym związanym z przemysłem filmowym), nie wiadomo jednak nic na temat daty premiery filmu – niewykluczone, że odbędzie się ona już wkrótce, jeszcze przed wyborami w USA, które przypadają na początek listopada. Tajemnicą pozostaje także to, czy z projektem związani byli twórcy pracujący przy pierwszej części, reżyser Larry Charles oraz producent Jay Roach. Czekamy na dalsze informacje.

Chcecie obejrzeć kolejny film opowiadający o Boracie?

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA