search
REKLAMA
News

Zakończyły się zdjęcia do serialu POWRÓT, nowej produkcji Canal+

Główną rolę w serialu “Powrót” gra Bartłomiej Topa.

Łukasz Budnik

23 lutego 2022

powrót
REKLAMA

Stacja Canal+ poinformowała, że zakończyły się prace na planie oryginalnego serialu zatytułowanego Powrót. To komediowa produkcja, w której główną rolę gra Bartłomiej Topa. Scenariusz napisał Krzysztof Rak (BogowieSztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej).

W komunikacie Canal+ informuje:

“To serial, jakiego jeszcze na polskim rynku nie było. Historia faceta, któremu śmierć przemeblowała życie. Jej główny bohater, czterdziestoletni Jan nagle umiera na zawał serca, ale… zmartwychwstaje. I o zgrozo widzi,  że jego dotychczasowe życie było warte jeszcze mniej, niż sądził. Czy jego niespodziewany powrót cokolwiek zmieni?”

Krzysztof Rak powiedział z kolei:

Ostatnie dwa lata dla wielu ludzi były punktem zwrotnym, w którym zaczęli myśleć o poważnych zmianach w swoim życiu. Jednak jak bywa z tego typu postanowieniami, większość z nas niewiele zrobiła. O tym jest POWRÓT. O całym naszym popapranym świecie, który ciągle testuje naszą wytrzymałość. To historia o potrzebie odrodzenia i prawdziwej wolności, która zmienia nasze życie na lepsze. POWRÓT to pozytywna opowieść, która może skłonić do zastanowienia. A przy sposobności na pewno rozbawić.

W głównej roli Jana występuje Bartłomiej Topa, a na ekranie towarzyszą mu między innymi Wojciech Mecwaldowski, Magdalena Walach, Maria Dębska i Matylda Giegżno. Topa stwierdził:

Jestem przekonany, że to będzie wyjątkowy serial, który zainspiruje, ale też będzie bawił i wywoła emocje, których żaden inny serial jeszcze nie wywołał.

Wszystkie odcinki wyreżyserował Adrian Panek. Za zdjęcia odpowiada Karina Kleszczewska, za scenografię Daria Dwornik, a za kostiumy Małgorzata Fudala. Producentem serialu jest Wonder Films – dom produkcyjny stworzony przez trójkę dobrze znanych w branży producentów: Klaudiusza Frydrycha, Krzysztofa Raka i Ingę Kruk.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA