search
REKLAMA
News

TOM HOLLAND, Andrew Garfield i Tobey Maguire za kulisami “Spider-Mana: Bez drogi do domu” w zwiastunie dodatków specjalnych

Tom Holland, Andrew Garfield i Tobey Maguire nawiązali na planie braterską więź.

Łukasz Budnik

23 lutego 2022

spider mani 2
REKLAMA

Pojawienie się Tobeya Maguire’a i Andrew Garfielda wzbudziło wielkie poruszenie wśród fanów i jest traktowane jako największa atrakcja filmu Spider-Man: Bez drogi do domu. Dziś pisaliśmy o zakulisowym zdjęciu, na którym aktorzy wraz z Tomem Hollandem odtwarzają słynny mem ze wskazującymi Spider-Manami, a w międzyczasie do sieci trafił zwiastun dodatków specjalnych, które pojawią się w wydaniu filmu na płytach Blu-ray i UHD. 

W zapowiedzi widzimy ujęcia z całą trójką Spider-Manów; to pierwszy raz, gdy Sony promuje swoje widowisko pokazując fragmenty z udziałem Maguire’a i Garfielda. Zapowiedź materiałów (które mają potrwać 80 minut, z czego 20 zostanie poświęcone Peterowi 1 i Peterowi 2) zobaczycie poniżej. Film pojawi się na płytach 12 kwietnia.

kulisy nwh 3

kulisy nwh 2

kulisy nwh 1

Trójka aktorów po premierze filmu podkreślała, że nawiązali braterską relację, a Holland był wdzięczny swoim starszym kolegom, że zechcieli pojawić się u jego boku. Wiemy też, że aktorzy do teraz kontaktują się na grupowym czacie.

W zeszłym tygodniu Spider-Man: Bez drogi do domu odniósł kolejny wielki sukces – zepchnął Avatara z trzeciego miejsca w amerykańskim rankingu najbardziej dochodowych filmów wszech czasów.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA