search
REKLAMA
News

Tom Holland, Tobey Maguire i Andrew Garfield odtwarzają słynny mem ze SPIDER-MANEM. Nowe zdjęcie

Spider-Man jest bohaterem słynnego mema na podstawie serialu z lat 60.

Łukasz Budnik

23 lutego 2022

REKLAMA

Choć od premiery Spider-Mana: Bez drogi do domu minęły już dwa miesiące, temat filmu nie cichnie. Dziś w sieci pojawiło się zdjęcie, które z pewnością ucieszy fanów Spider-Mana. 

W zeszłym miesiącu  pierwszego wspólnego wywiadu udzielili Tom Holland, Tobey Maguire i Andrew Garfield, którzy wcielają się w trzy różne inkarnacje Petera Parkera. W trakcie rozmowy Holland nawiązał do sceny, w której on i jego koledzy z planu odtwarzają słynny mem z udziałem Spider-Mana, określany jako “Pointing Spider-Man”. Wywodzi się on z serialu animowanego z lat sześćdziesiątych, gdzie w jednym z odcinków Spider-Man spotyka swojego naśladowcę i pokazują na siebie nawzajem. Gdy zaczęły krążyć plotki, że Maguire i Garfield pojawią się w filmie, w sieci zaczęły pojawiać się komentarze, że to idealna okazja by odtworzyć mem w wersji aktorskiej (wcześniej nawiązano do niego w scenie po napisach ze Spider-Man Uniwersum). W filmie odwołano się do niego w scenie przed finałową walką i w laboratorium, gdy Peterzy pokazują na siebie (był to pomysł Garfielda).

Zakulisowe zdjęcie udostępnione dzisiaj to z kolei bezpośrednie odtworzenie samego mema. Poniżej oryginalny mem z dwoma Spider-Manami oraz rysunkowa modyfikacja z filmowymi. Pod nim znajdziecie nowe zdjęcie.

 

Dowiedzieliśmy się też, że 22 marca film trafi do dystrybucji cyfrowej, a 12 kwietnia na nośniki.

Naszą recenzję filmu przeczytacie tutaj.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA