search
REKLAMA
News

Zadebiutował pełny zwiastun serialu ANDOR, kolejnej produkcji ze świata Star Wars

“Andor” trafi na platformę we wrześniu.

Łukasz Budnik

1 sierpnia 2022

REKLAMA

Do sieci trafił nowy zwiastun serialu Andor, kolejnej produkcji osadzonej w świecie Gwiezdnych wojen przeznaczonej na platformę Disney+.

Andor opowiada o Cassianie Andorze, którego znamy już z filmu Łotr 1. Akcja serialu stworzonego przez Tony’ego Gilroya dzieje się 5 lat przed wydarzeniami z widowiska Garetha Edwardsa i opowiada o rodzącej się rebelii przeciwko Imperium. W rolę tytułową wciela się Diego Luna, a oprócz niego na ekranie pojawią się Stellan Skarsgård, Forest Whitaker, Kyle Soller, Alex Lawther, Denise Gough i Genevieve O’Reilly. Reżyserują Ben Caron, Susann White i Toby Haynes. Zwiastun zdradza nową datę premiery – 21 września. Wtedy zostaną pokazane trzy odcinki.

Pierwszy sezon będzie mieć 12 odcinków i obejmie rok z życia Cassiana. Już teraz zapowiedziany jest także druga odsłona, której akcja zostanie z kolei rozłożona na cztery lata.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA