search
REKLAMA
News

Wzruszające słowa uznania HALEYA JOELA OSMENTA dla BRUCE’A WILLISA. “Prawdziwa legenda”

Haley Joel Osment i Bruce Willis zagrali razem w “Szóstym zmyśle”.

Łukasz Budnik

1 kwietnia 2022

szósty zmysł
REKLAMA

Wieść o przejściu Bruce’a Willisa na aktorską emeryturę z powodu stanu zdrowia wzbudziła wiele reakcji w Hollywood. Na temat aktora wypowiedziały się gwiazdy, które miały okazję z nim współpracować lub cenią jego dokonania. Wpisy na temat Willisa udostępnili m.in. Sylvester Stallone oraz Matthew Perry, jak również Haley Joel Osment, który spotkał się z aktorem na planie Szóstego zmysłu.

Przypomnijmy, że film Shyamalana opowiada o chłopcu, który utrzymuje, ze widzi zmarłych. Pomóc próbuje mu psycholog dziecięcy grany właśnie przez Willisa. W poście na Instagramie Osment pisze:

Trudno znaleźć właściwe słowa o kimś, kto zawsze był dla mnie wzorem – najpierw na duży ekranie, a potem, szczęśliwie, także osobiście. To prawdziwa legenda, która wzbogaciła nasze życia o karierę trwającą niemal pół wieku. Jestem wdzięczny, że mogłem tego doświadczyć bezpośrednio i za ogrom pracy, którą włożył i którą będziemy mogli się cieszyć przez lata. Chcę wyrazić szacunek i podziw, jaki mam dla Bruce’a i jego rodziny, którzy wspólnie idą do przodu z odwagą i w dobrym nastroju, zawsze ich cechującym.

Haley Joel Osment

Słowa uznania dla Willisa napisał także M. Night Shymalan, który pracował nie tylko przy Szóstym zmyśle, lecz także Niezniszczalnym, Split Glass. Reżyser stwierdził, że Willis zawsze będzie dla niego bohaterem z plakatu, który wisiał u niego w dziecięcym pokoju.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA