search
REKLAMA
News

WOODY HARRELSON i TOM HARDY na planie VENOMA 2

Łukasz Budnik

25 lutego 2020

tom hardy woody harrelson venom carnage
REKLAMA

Trwają zdjęcia do Venoma 2. W reżyserowanym przez Andy’ego Serkisa sequelu tytułowy bohater zmierzy się z Cletusem Kasadym, brutalnym seryjnym mordercą, doskonale znanym przez fanów komiksu jako Carnage. W Kasady’ego wciela się Woody Harrelson, który pojawił się już w scenie po napisach z części pierwszej, gdy grany przez Toma Hardy’ego Eddie Brock odwiedził go w więzieniu. 

W ostatnich dniach w sieci pojawiło się kilka materiałów z planu filmu, na których widzimy wymienionych wyżej aktorów. Mamy okazję przyjrzeć się, jak w sequelu będzie prezentować się postać Harrelsona. Autorem czarno białych fotek jest Greg Williams.

Do sieci trafiły również zakulisowe nagrania:

https://www.instagram.com/p/B87Ju06KB2N/

https://www.instagram.com/p/B8qjDpDgMPs/

Pierwszy Venom nie spotkał się z dobrymi opiniami ze strony krytyków, ale wzbudził sympatię widzów i stał się sukcesem finansowym, zarabiając 856 milionów dolarów na całym świecie. Premiera kontynuacji zaplanowana jest na październik tego roku. 

Zdjęcie główne: Heroic Hollywood

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA