search
REKLAMA
News

W trzecim sezonie THE BOYS zobaczymy kontrowersyjny wątek z orgią superbohaterów

Łukasz Budnik

20 stycznia 2021

REKLAMA

The Boys to serial, który nie stroni od kontrowersyjnych treści – twórcy nie obawiają się pokazać przemocy i krwi lejącej się strumieniami. Zapowiada się na to, że także w nadchodzącym trzecim sezonie znajdzie się miejsce dla czegoś, co wywoła poruszenie wśród widzów, być może największe do tej pory.

Showrunner serialu, Erick Kripke, umieścił na Twitterze zdjęcie pierwszej strony scenariusza szóstego odcinka z nadchodzącej serii, zatytułowanego Herogasm. Twórca opatrzył fotkę podpisem mówiącym o tym, że od pierwszego dnia inni rzucali mu wyzwanie, by stworzył taki odcinek. Autorką scenariusza jest Jessica Chou.

Odcinek będzie oparty na kontrowersyjnym komiksie Garetha Ennisa i Daricka Robertsona, w którym tytułowi The Boys – grupa, która stawia czoło superbohaterom nadużywających swoich mocy – trafia na imprezę organizowaną na tropikalnej wyspie przez korporację Vaught. Tam herosi pozwalają sobie na rozmaite legalne oraz nielegalne czynności i organizują orgię. Nieobecność superbohaterów zostaje obywatelom wytłumaczona tym, że wyruszyli oni w kosmos aby walczyć z obcymi formami życia.

Już sam komiks wzbudził po premierze poruszenie (choć materiał źródłowy także nie stroni od treści kontrowersyjnych), okaże się zatem, jakie reakcje wywoła serialowa wersja tego wątku.

Lubicie The Boys

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA