search
REKLAMA
News

W SKÓRACH DEMONA. Zwiastun heavy metalowego horroru z Alexandrą Daddario

Łukasz Budnik

24 marca 2020

REKLAMA

Kilka dni temu do sieci trafił zwiastun horroru W skórach demona (oryginalnie zatytułowanego We Summon The Darkness), w którym role grają Alexandra Daddario, Maddie Hasson i Johnny Knoxville, znany z serii Jackass. 10 kwietnia film zadebiutuje w amerykańskich serwisach VOD.

W skórach demona było w Polsce pokazywany w ramach zeszłorocznej edycji festiwalu SPLAT!FilmFest, skupionego na kinie gatunkowym. Cytujemy przygotowany przez organizatorów opis produkcji:

“Rok 1988. Alexis, Val i Bev są w drodze na koncert metalowy. Już z daleka widać, że to niebezpieczne, żywiołowe, zadziorne i mroczne dziewczyny. Noszą skórzane kurtki, mocny makijaż i odwrócone krzyże. Z ekscytacją wyczekują nadchodzącej przygody i absolutnie nic nie zepsuje im pozytywnego nastawiania oraz ekscytacji wyczekiwanego szaleństwa… nawet wieści w lokalnych mediach mówiące o serii makabrycznych, okultystycznych morderstw. (…) Tuż przed koncertem dziewczyny trafiają na trójkę sympatycznych chłopców. Między Bev a jednym z nich chyba nawet zaczyna iskrzyć. Dwie paczki przyjaciół szybko się dogadują i postanawiają wspólnie spędzić czas przy ostrej muzyce, a chwilę po koncercie pojechać na after party. Trafiają do domu Alexis, gdzie wszystko zaczyna się niewinnie – drinki, alkoholowe gry i coraz ostrzejsze flirty. Sprawy jednak przybierają zaskakujący obrót i będą zaskakiwały coraz bardziej. Śmiech i przyjemny rausz zamieniają się w okrzyki przerażenia i wołanie o pomoc. Jak to jednak w takich sytuacjach bywa, nikt nie usłyszy krzyku.”

Jak podoba wam się ten zwiastun? Niestety na tę chwilę nie ma informacji na temat tego, czy film trafi do serwisów VOD także w Polsce.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA