search
REKLAMA
News

MICHAEL BIEHN w drugim sezonie THE MANDALORIAN. Kogo zagra gwiazda kina science fiction?

Łukasz Budnik

25 marca 2020

REKLAMA

Kilka dni temu wyjawiono informację, że do obsady drugiego sezonu The Mandalorian dołączyła Rosario Dawson, tymczasem do sieci trafiły kolejne wieści – w nowej odsłonie popularnego serialu ze świata Gwiezdnych wojen pojawi się Michael Biehn! Będzie to pierwszy tak znany projekt aktora od ponad dekady. 

Informację tę przekazały portale “Making Star Wars” i “/Film”. Biehn zagra ponoć łowcę nagród, z którym tytułowy Mandalorianin (w tej roli Pedro Pascal) miał już do czynienia w przeszłości. Biehn ma na koncie występy w takich klasykach science fiction jak Terminator i Obcy: Decydujące starcie (oba w reżyserii Jamesa Camerona), jak również w Otchłani (znów Cameron), Twierdzy oraz Tombstone. 

biehn-michael

Premiera drugiego sezonu The Mandalorian zaplanowana jest na październik tego roku. W pierwszym sezonie tytułowa postać przemierzała galaktykę wraz z istotą nazwaną przez fanów Baby Yodą (oficjalnie postać ta funkcjonuje jednak jako The Child) – wprowadzenie do uniwersum uroczego stworka, który podbił serca setek widzów, okazało się strzałem w dziesiątkę. The Mandalorian przypadł go gustu większości fanów Gwiezdnych wojen. Czy wam również?

Podobnie jak poprzednik, drugi sezon serialu będzie pokazywany na platformie Disney+. 

Grafika główna: MovieWeb

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA