search
REKLAMA
News

W finale “How I Met Your Father” pojawiła się ważna postać z JAK POZNAŁEM WASZĄ MATKĘ. Twórcy komentują

Serial “How I Met Your Father” doczeka się drugiego sezonu.

Łukasz Budnik

16 marca 2022

how i met
REKLAMA

Uwaga! Poniżej spoilery z “How I Met Your Father”.

W styczniu odbyła się premiera spin-offu Jak poznałem waszym matkę, zatytułowanego How I Met Your Father. Serial powstał dla stacji Hulu. Choć po premierze sitcom spotkał się z negatywnym odbiorem krytyków i widzów, miesiąc temu włodarze Hulu postanowili go przedłużyć na drugi sezon. 

W głównej roli w serialu występuje Hilary Duff, która wciela się w Sophie. Bohaterka w niedalekiej przyszłości opowiada swojemu synowi historię o tym, jak poznała jego ojca. Retrospekcje przenoszą nas do 2021 roku, gdzie kobieta i jej grupa przyjaciół wciąż próbują rozgryźć, czego chcą od życia i jak się zakochać w erze aplikacji randkowych. Poza Duff, w serialu występują Daniel Augustin, Josh Peck, Ashley Reyes, Chris Lowell, Francia Raisa, Tom Ainsley, Tien Tran oraz Suraj Sharma.

Pierwszy sezon dobiegł już końca, a w jego finale pojawiła się ważna postać doskonale znana widzom Jak poznałem waszą matkę – chodzi o Robin Scherbatsky, w którą ponownie wcieliła się Cobie Smulders. Robin przypadkiem spotyka się z Sophie w pubie MacLaren i udziela jej miłosnej porady. W wywiadzie z TVLine, reżyserka Pam Fryman przyznała, że za kulisami odbywały się rozmowy na temat tego, w jaki sposób przywrócić postaci z Jak poznałem waszą matkę, tak, żeby wypadło to naturalnie, a Robin idealnie wpasowała się w historię, którą opowiadali. Twórczyni serialu Elizabeth Berger dodała:

To było coś, na co liczyliśmy już na wczesnym etapie. Jako że Sophie próbuje odnaleźć się w swojej romantycznej podróży, świetnym pomysłem wydało nam się postawienie na jej drodze kogoś tak ważnego w oryginalnym serialu. Idea, że dostanie rady od Robin, była dla nas niezwykle ekscytująca.

Twórcy dodali jeszcze, że swój udział przy tworzeniu sceny z Robin mieli twórcy HIMYM – Craig Thomas i Carter Bays, a sama scena została nakręcona na wczesnym etapie, zanim Smulders wyjechała kręcić kolejną produkcję dla Marvela. Aktorka cieszyła się z możliwości powrotu do roli Robin.

himyf robin

Warto zauważyć, że nie tylko Smulders powtórzyła w spin-offie rolę z oryginału – we wcześniejszym odcinku pojawił się także Kyle MacLachlan, który znów zagrał Kapitana.

Drugi sezon będzie składać się z 20 odcinków, więc niewykluczone, że twórcy pokuszą się o kolejne gościnne występy. Wśród postaci, które pojawiają się w sugestiach fanów, jest oczywiście Barney grany przez Neila Patricka Harrisa. 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA