search
REKLAMA
News

Trzeci SPIDER-MAN Marvela z OFICJALNYM TYTUŁEM

Filip Pęziński

24 lutego 2021

REKLAMA

Trwa realizacja trzeciej odsłony Spider-Mana z kinowego uniwersum Marvela, gdzie w tytułową rolę po raz kolejny wcieli się Tom Holland. Szczegóły dotyczące fabuły są jeszcze nieznane, jednak fani od miesięcy spekulują, że w filmie zobaczymy multiwersum. Dzisiaj rano do sieci trafiły pierwsze zdjęcia promocyjne, a przed chwilą poznaliśmy oficjalny tytuł filmu. 

Z krótkiego, żartobliwego nagrania z głównymi bohaterami serii – Tomem Hollandem, Jacobem Batalonem i Zendayą – dowiedzieliśmy się, że tytuł filmu brzmieć będzie Spider-Man: No Way Home, co przetłumaczyć można jako “droga bez powrotu” czy dosłowniej “bez drogi do domu”. Tytuł z pewnością podgrzeje tylko wyobraźnię fanów i jeszcze mocniej skieruje ich przypuszczenia w stronę aktorskiej wersji tzw. Spider-Verse.

Spider-Man 3 z kinowego uniwersum Marvela ma trafić do kin 17 grudnia 2021 roku. Być może wkrótce studio potwierdzi pokaże pierwszy zwiastun widowiska, ale na razie nie zostało to jakkolwiek potwierdzone.

Filip Pęziński

Filip Pęziński

Wychowany na "Batmanie" Burtona, "RoboCopie" Verhoevena i "Komando" Lestera. Miłośnik filmów superbohaterskich, Gwiezdnych wojen i twórczości sióstr Wachowskich. Najlepszy film, jaki widział w życiu, to "Najpierw strzelaj, potem zwiedzaj".

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA