search
REKLAMA
News

CHARLIZE THERON znów entuzjastycznie o pomyśle na kobiecy remake SZKLANEJ PUŁAPKI

Łukasz Budnik

24 lutego 2021

REKLAMA

Szklana pułapka to bez wątpienia kultowa pozycja, a postać Johna McClane’a, w którego wcielił się Bruce Willis należy do grona bohaterów ikonicznych. Film doczekał się czterech sequeli (ostatni miał premierę siedem lat temu), jednak póki co nikt nie porwał się na remake. 

Tymczasem w grudniu zeszłego roku pewien fan Charlize Theron pielęgnując świąteczny nastrój wyszedł z brawurową propozycją lesbijskiego remake’u Szklanej pułapki, w którym aktorka miałaby się wcielić w kobiecą wersję Johna McClane’a ruszającą żonie na ratunek. Swoją sugestię opublikował na Twitterze i co ciekawe, post doczekał się entuzjastycznej odpowiedzi Theron.

Aktorka w nowej rozmowie z “Vanity Fair” odniosła się do tego pomysłu i swojej aprobaty.

To świetny pomysł, dlatego odpowiedziałam na Twitterze. Uznałam, że to wspaniałe i pomyślałam, że ta osoba musi zacząć forsować ten pomysł. Fakt, że bohaterkami byłyby dwie kobiety, jeszcze bardziej sprawił, że chciałabym wziąć w tym udział.

Gdyby realizacja remake’u doszła do skutku, byłaby kolejna szansa, aby zobaczyć Charlize Theron w szale walki. Aktorka dowiodła już swoich możliwości w kinie akcji chociażby rolą w Atomic Blonde, której fani nadali nawet miano damskiego Johna Wicka i rozmarzyli się nad spotkaniem tych dwóch postaci we wspólnym filmie. Atomic Blonde to też jeden z przykładów występu, w którym Theron wcieliła się w postać biseksualną.

Chcielibyście zobaczyć taki remake Szklanej pułapki

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA