search
REKLAMA
News

BRIE LARSON chciałaby dołączyć do serii SZYBCY I WŚCIEKLI. “Mam obsesję”

Brie Larson w przyszłym roku powróci jako Kapitan Marvel.

Łukasz Budnik

23 lutego 2022

REKLAMA

W 2023 roku na ekrany trafi The Marvels, widowisko MCU, w którym rolę Kapitan Marvel powtórzy Brie Larson. Aktorka wzięła ostatnio udział w kilku reklamach samochodów, a w jednym z wywiadów przyznała, że chętnie dołączyłaby do serii Szybcy i wściekli

W rozmowie z Uproxx Larson mówiła o reklamie Nissana. Gdy prowadzący wywiad zasugerował crossover Szybkich i wściekłych oraz Marvela, aktorka stwierdziła, że to pomysł warty fortunę i dodała, że “na sto procent” chciałaby dołączyć do serii.

Proszę, powiedzcie wszystkim, że oczywiście chciałabym być w nowej części “Szybkich i wściekłych”. Mam obsesję. Uwielbiam je. Uważam, że są takie dobre. Dają wiele radości i sprawiły, że zaczęłam doceniać auta. Mogę grać nową postać, cokolwiek. Podoba mi się też pomysł na crossover. Zahaczyłeś o coś, co jest moją prawdziwą miłością.

Przez serię Szybcy i wściekli przewinęło się już wiele gwiazd, w tym oczywiście Vin Diesel, Paul Walker, Dwayne Johnson, John Cena, Michelle Rodriguez, Charlize Theron, Gal Gadot czy Helen Mirren. W 2023 roku na ekrany ma trafić dziesiąta część serii, a kolejna – jedenasta – będzie zwieńczeniem całego cyklu.

Poniżej jedna z reklam z udziałem Larson:

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Elblążanin. Docenia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Kocha trylogię "Before" Richarda Linklatera. Syci się nostalgią, lubi fotografować. Prywatnie mąż i ojciec, który z niemałą przyjemnością wprowadza swojego syna w świat popkultury.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA