search
REKLAMA
News

TOM HOLLAND, Andrew Garfield, Tobey Maguire i ich dublerzy na zdjęciu zza kulis “Spider-Mana: Bez drogi do domu”

Tom Holland, Andrew Garfield i Tobey Maguire nawiązali na planie braterską więź.

Łukasz Budnik

17 lutego 2022

spider mani 1
REKLAMA

Interakcje trzech Spider-Manów granych przez Toma Hollanda, Andrew Garfielda i Tobeya Maguire’a w Spider-Manie: Bez drogi do domu są zgodnie uznawane przez fanów za najlepszy element widowiska Jona Wattsa. Trójka aktorów po premierze filmu podkreślała, że nawiązali braterską relację, a Holland był wdzięczny swoim starszym kolegom, że zechcieli pojawić się u jego boku. Wiemy też, że aktorzy do teraz kontaktują się na grupowym czacie.

Tymczasem do sieci trafiło zdjęcie zza kulis filmu, na którym widzimy nie tylko Hollanda, Maguire’a i Garfielda, lecz także ich dublerów. Fotografia pochodzi z planu finałowej potyczki. Zdjęcia z planu przedstawiające Garfielda i Maguire’a pojawiały się już przed premierą filmu, jednak wówczas nie było pewności, czy nie są fotomontażem; udział aktorów filmie miał zostać tajemnicą.

nwh plan

O braterskiej więzi aktorów mówił Maguire we wspólnym wywiadzie całej trójki:

Sam to, że tam z wami byłem, bez względu na to, czy sobie tańczyliśmy, czy się wygłupialiśmy, czy improwizowaliśmy… Czuliśmy, że służy to nam oraz tej postaci. Daje to pewną perspektywę. Bycie w tej samej drużynie sprawiało, że czuliśmy się bardzo bezpiecznie i wspieraliśmy się nawzajem. To było kochane, świetne doświadczenie. Każdego dnia czułem wielką wdzięczność, co nie zdarza się zawsze. (…) Wszystko potoczyło się tak, jak powinno. Czuć było, że to nasze przeznaczenie.

Fani chcą, żeby Maguire, Holland i Garfield raz jeszcze pojawili się wspólnie na ekranie, choć na ten moment nie ma żadnych oficjalnych informacji na ten temat.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA