search
REKLAMA
News

SKY ROJO – Netflix pokazał zakulisowy materiał o serialu

Łukasz Budnik

9 kwietnia 2021

REKLAMA

19 marca na Netfliksie pojawił się nowy serial Sky Rojo, którego twórcami są Álex Pina i Esther Martínez Lobato, odpowiedzialni także za słynny Dom z papieru. Do sieci trafił materiał, w którym zobaczymy kulisy realizacji i wypowiedzi twórców.

Fabuła serialu przedstawia się następująco:

Trzy prostytutki — Coral (Verónica Sánchez), Wendy (Lali Espósito) i Gina (Yany Prado) — postanawiają uciec z nocnego klubu Las Novias Club w poszukiwaniu wolności. W pogoń za nimi rusza ich alfons Romeo (Asier Etxeandia), wspierany przez specjalistów od mokrej roboty, Moisesa (Miguel Ángel Silvestre) i Christiana (Enric Auquer). Kobiety wyruszają w szaloną, chaotyczną podróż, podczas której muszą stawić czoła różnym niebezpieczeństwom, wiedząc, że każda sekunda może być ich ostatnią. W czasie ucieczki odkrywają potęgę przyjaźni oraz to, że razem są silniejsze i mają większą szansę na odzyskanie normalnego życia.

Na pierwszy sezon złożyło się osiem odcinków trwających po 25 minut. Już teraz zapowiedziana jest kontynuacja – zadebiutuje 23 lipca.

Zapraszamy do lektury naszej recenzji serialu.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA