search
REKLAMA
News

SETH ROGEN prostuje swoją wypowiedź o zachowaniu EMMY WATSON na planie TO JEST JUŻ KONIEC

Łukasz Budnik

30 marca 2021

Columbia Pictures This is The End Premiere Westwood USA 3 Jun 2013
REKLAMA

Kilka dni temu pisaliśmy o wypowiedzi Setha Rogena dla GQ Magazine, w której odniósł się do plotki na temat Emmy Watson i To już jest koniec z 2013 roku. Aktor został spytany, czy Watson rzeczywiście opuściła plan we wściekłości, nie godząc się na realizację jednej ze scen.

Przypomnijmy, że komedia w reżyserii Rogena i Evana Goldberga opowiada o apokalipsie, jednak w sposób komediowy – bohaterowie filmu to paczka znanych aktorów, którzy wcielają się na ekranie w samych siebie (m.in. James Franco, Jonah Hill i sam Rogen). Watson pojawiła się na ekranie epizodycznie, jako jedna z ocalałych wydarzenia z początku filmu – chciała schronić się wraz z głównymi bohaterami, jednak na skutek nieporozumienia (myśląc, że chcą jej zrobić krzywdę), postanowiła zabrać ich zapasy i uciec. Scena, która miała ją sprowokować do opuszczenia planu to ta, w której Channing Tatum wciela się w niewolnika Danny’ego McBride’a.

Z wypowiedzi Rogena wynikło, że Watson faktycznie nie zgodziła wystąpić w tej scenie i opuściła plan, z tą różnicą, że całe wydarzenie miało łagodniejszy przebieg, niż próbuje się to przedstawić (“Nie wracam do tego myślami, zastanawiając się, jak ona śmiała to zrobić”). Aktor postanowił na Twitterze dodatkowo naprostować swoje słowa, w razie gdyby ktoś uznał, że Watson rzeczywiście po prostu wyszła z planu bez słowa.

Artykuł, który powstał po wywiadzie, źle przedstawia to, co się stało. Emma Watson nie opuściła wściekła planu i słabo, że tak się to postrzega. Scena była zmieniana na bieżąco i miała inny kształt niż to, na co się zgodziła. Narracja, że [Emma] była nie w porządku lub nieprofesjonalna, to absolutne bzdury. Powinienem był wtedy lepiej zakomunikować sprawę, a fakt, że tego nie zrobiłem, postawił ją w niekomfortowej sytuacji.

Rogen dodał, że jest pod wrażeniem faktu, że Watson zdecydowała się wówczas wyrazić swoje zdanie, bo sytuacja była “gówniana”. To, że aktorka nie pojawi się w tej scenie, ustalili wspólnie. Rogen dodał, że chętnie spotkałby się z Watson ponownie na planie i żałuje, że tamta sytuacja w ogóle miała miejsce. Poniżej oryginalny post:

 

To jest już koniec był sukcesem finansowym i zyskał przechylność krytyków – na całym świecie zarobił 126 milionów dolarów. 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA