search
REKLAMA
News

SEBASTIAN STAN zdradza, dlaczego nie obejrzał “Spider-Mana: Bez drogi do domu” i żartuje z Toma Hollanda

Sebastian Stan i Tom Holland pierwszy raz zagrali razem w MCU w 2016 roku.

Łukasz Budnik

7 stycznia 2022

REKLAMA

Spider-Man: Bez drogi do domu jest już jednym z najlepiej zarabiających wszech czasów i wciąż przyciąga wielu widzów – wśród nich nie było jednak jeszcze Sebastiana Stana. Odtwórca roli Bucky’ego/Zimowego Żołnierza w uniwersum Marvela udzielił ostatnio wywiadu, w którym został zapytany, jak jego bohater zareagowałby na wydarzenia z widowiska Jona Wattsa.

Stan przyznał, że nie umie odpowiedzieć na to pytanie, ponieważ nie widział jeszcze filmu.

Nie widziałem go, ponieważ nie zdołałem jeszcze dotrzeć do kina. Ale chcę to obejrzeć, bo bardzo podoba mi się pomysł przywrócenia postaci z przeszłości i zobaczenia, jak wchodzą ze sobą w interakcję. To o tyle trudne, że zazwyczaj w ogóle nie wspieram Toma Hollanda. Kibicuję filmom, ale jemu – nie za bardzo.

Oczywiście aktor nie mówi poważnie; już od kilku lat powtarzającym się gagiem w wywiadach ze Stanem i Anthonym Mackie’em jest nabijanie się z Hollanda. Aktorzy po raz pierwszy wystąpili wspólnie w filmie Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów, a później w Avengers: Wojnie bez granic oraz Avengers: Końcu gry. W czasie trasy promocyjnej kiedy tylko mogli, Mackie i Stan żartobliwie wypowiadali się o koledze z planu. Poniżej kompilacja:

Ostatni raz mieliśmy okazję zobaczyć Stana w MCU przy okazji serialu The Falcon and the Winter Soldier. Jeszcze nie wiadomo, czy Bucky powróci w zapowiedzianej czwartej części Kapitana Ameryki. 

Wkrótce widzowie będą mogli oglądać aktora w filmie 355 oraz serialu Pam & Tommy.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA