search
REKLAMA
News

SCARLETT JOHANSSON gwiazdą nowego science fiction od Apple TV+

Łukasz Budnik

23 października 2020

REKLAMA

Dobra wiadomość dla fanów Scarlett Johansson. Aktorka zagra w produkcji Bride, która powstaje dla Apple TV+ i produkowana jest przez studio A24 (Midsommar. W biały dzieńLighthouseEuforia) na mocy umowy z 2018 roku. Johansson będzie pełnić także funkcję producentki.

Reżyserem filmu będzie Sebastián Lelio, którego Fantastyczna kobieta z 2017 roku zdobyła Oscara dla najlepszej produkcji nieanglojęzycznej. Johansson wcieli się w kobietę stworzoną aby być idealną żoną, będącą obsesją pewnego przedsiębiorcy. Kobieta odrzuca swojego twórcę i jest zmuszona skonfrontować się ze światem, który widzi ją jako potwora – podczas ucieczki odkrywa swoją prawdziwą tożsamość i siłę. Scenariusz filmu piszą Lelio, Lauren Schuker Blum i Rebecca Angelo.

Bride to kolejny efekt współpracy A24 i Apple TV+, po produkcjach takich jak On the Rock Sofii Coppoli lub The Sky is Everywhere z Jasonem Segelem. Johansson w tym roku otrzymała podwójną nominację do Oscara (za Historię małżeńską oraz Jojo Rabbit), a w przyszłym roku zobaczymy ją w przełożonej Czarnej Wdowie Marvela.

Interesuje was ten projekt?

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA