search
REKLAMA
News

SAMUEL L. JACKSON nie ma pojęcia, czy wystąpi w ostatnim filmie Quentina Tarantino. Aktor komentuje

Samuel L. Jackson pięciokrotnie współpracował z Quentinem Tarantino.

Łukasz Budnik

20 czerwca 2022

julesslid
REKLAMA

Samuel L. Jackson i Quentin Tarantino pracowali ze sobą przy pięciu okazjach – Pulp FictionJackie BrownDjangoNienawistnej ósemce oraz Bękartach wojny, gdzie aktor pełnił funkcję narratora. W nowym wywiadzie Jackson został spytany o to, czy pojawi się w kolejnym filmie twórcy – według zapowiedzi, ostatnim.

W rozmowie z LA Times Jackson tak skomentował tę kwestię:

Nie wiem. Powie mi o tym albo nie. Nie odezwał się, kiedy tworzył “[Pewnego razu …w] Hollywood”. Zazwyczaj kontaktował się, mówił, że coś tworzy i pytał, co sądzę na ten temat. Kiedy robił ten film z nazistami, stwierdził, że nie ma tam dla mnie żadnej roli. Powiedziałem, że nauczę się francuskiego, ale odpowiedział, że ma już jakiegoś Francuza. Więc została mi chociaż narracja.

samuel l jackson

Na ten moment nie wiadomo, co dokładnie będzie ostatnim filmem Tarantino; wśród pomysłów padających podczas rozmów z reżyserem był m.in. horror oraz trzecia część Kill Bill. O tym ostatnim Tarantino mówił w zeszłym roku, twierdząc wówczas, że obsadziłby w filmie Mayę Hawke, prywatnie córkę Umy Thurman.

Pełny wywiad z Jacksonem przeczytacie tutaj.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA