search
REKLAMA
News

Rzecznik BRUCE’A WILLISA zaprzecza, że aktor sprzedał prawa do swojego wizerunku

Kilka dni temu do sieci trafiły wieści, że Bruce Willis sprzedał prawa do swojego wizerunku filmie Deepcake.

Łukasz Budnik

2 października 2022

bruce willis
REKLAMA

Kilka dni temu do sieci trafiły informacje, że choć Bruce Willis w marcu tego roku skończył karierę ze względu na afazję, to sprzedał prawa do swojego wizerunku firmie Deepcake, która teraz może stworzyć “cyfrowego bliźniaka” aktora i umieszczać go w kolejnych projektach. 

Doniesienia te trafiły po tym, jak w zeszłym roku Bruce Willis “wystąpił” w spocie rosyjskiej telefonii komórkowej u boku aktora Azamata Musagalieva. Aktora oczywiście nie było na planie; w realizacji reklamy wziął udział inny aktor, którego twarz została później zastąpiona wizerunkiem filmowego Johna McClane’a. Cała procedura odbyła się wówczas za zgodą Willisa.

Wygląda jednak na to, że zeszłoroczna współpraca była jednorazowym przypadkiem – rzecznik Willisa przekazał The Hollywood Reporter, że aktor nie nawiązał współpracy z Deepcake i nie ma z nimi podpisanej umowy. Głos zabrał także przedstawiciel firmy:

Choć pracowaliśmy razem nad zeszłoroczną reklamą, prawa do wizerunku Bruce’a Willisa i jego cyfrowego bliźniaka należą tylko i wyłącznie do niego.

Doniesienia o sprzedaży wizerunku przez Willisa rozpoczęły się od artykułu Telegraph

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA