search
REKLAMA
News

RYAN REYNOLDS spotkał się z przedstawicielami Marvel Studios. DEADPOOL 3 coraz bliżej?

Łukasz Budnik

15 października 2019

REKLAMA

Odkąd studio Fox trafiło pod skrzydła Disneya, wciąż nieznane są dalsze losy Deadpoola. Czy jest szansa na to, że dostanie swój kolejny film w kategorii R? Być może już wkrótce poznamy więcej szczegółów – wygląda na to, że Ryan Reynolds spotkał się z przedstawicielami Marvel Studios. Aktor udostępnił na Instagramie swoje zdjęcie na tle loga studia.

Reynolds zwyczajowo żartobliwie skomentował fotkę – napisał, że brał udział w przesłuchaniu do roli Anthony’ego Starka, ale został porażony paralizatorem i wyrzucony z budynku. W praktyce można się domyślać, że przedmiotem rozmów było to, w jaki sposób Deadpool zostanie wprowadzony do kinowego uniwersum Marvela. Bob Iger, prezes Disneya, już wcześniej mówił o możliwości realizacji kolejnego filmu w kategorii R, a swoje nadzieje w tym temacie wyrażał scenarzysta Deadpoola, Paul Wernick:

Mamy nadzieję, że Marvel pozwoli nam kontynuować Deadpoola w jego świecie oznaczonym kategorią R, a z czasem da nam się również pobawić w piaskownicy MCU.

Swoje zdani wyraził też inny scenarzysta, Rhett Reese:

Marvel to uniwersum bogate w bohaterów i złoczyńców, chcielibyśmy zatem żeby Deadpool trafił do niego w ciekawy sposób. Kwestią otwartą pozostaje jak i kiedy. Ryan jest bardzo zajęty, a przejście do Disneya też wszystko opóźniło. Marvel Studios opracowuje kolejne etapy MCU, a kiedy dorzucasz tam Deadpoola i X-Men, wszystko robi się szalone.

https://www.instagram.com/p/B3nUjCoB4Ym/

O ile Reynolds i Kevin Feige nie zaskoczą nas wkrótce rewelacjami, Deadpoola na pewno nie zobaczymy w MCU aż do czas rozpoczęcia piątej fazy, w której być może pojawią się też X-Men oraz Fantastyczna Czwórka. Ci, którzy znają poprzednie odsłony przygód wygadanego superbohatera zdają sobie sprawę, że ich stylistyka znacząco różni się od tego, co było nam dane do tej pory obserwować w MCU. Czy Reynolds postawi na swoim i przekona włodarzy Disneya do tego, by zrobili wyjątek i pozwoli zrealizować kolejne przygody Deadpoola w kategorii R? Miejmy nadzieję, że okaże się to już wkrótce. 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA