search
REKLAMA
News

THE BATMAN: Kobieta-Kot wybrana!

Łukasz Budnik

14 października 2019

REKLAMA

Kolejna rola w The Batman Matta Reevesa została obsadzona. Po tym, jak do sieci trafiły informacje że role w filmie negocjowali Jonah Hill (jako antagonista) i Jeffrey Wright (jako komisarz Gordon) przyszła pora na ogłoszenie nazwiska aktorki która wcieli się w Kobietę-Kot.

Zgodnie z planami reżysera bohaterkę zagra Zoë Kravitz, wbrew wcześniejszym informacjom, że napięty grafik nie pozwoli jej na udział w produkcji. Decyzja zapadła w weekend. Znana między z serii Fantastyczne zwierzęta oraz Wielkich kłamstewek Kravitz brała udział w próbnych scenach z Robertem Pattinsonem wcielającym się w Batmana. Jej rywalkami były Ana de Armas, Ella Balinska oraz Eiza Gonzalez.

Do tej pory postać tę grały w filmach pełnometrażowych Eartha Kitt (w latach 60.), Michelle Pfeiffer w Powrocie Batmana, Halle Berry w solowym filmie, który okazał się zresztą wielką katastrofą, i Anne Hathaway w zamknięciu trylogii Christophera Nolana.

Czy według was Kravitz sprawdzi się w tej roli?

The Batman trafi do kin 25 czerwca 2021 roku. 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA