search
REKLAMA
News

Przedstawicielka MARVELA mówi o tym, czy IRON MAN może kiedyś zostać przywrócony do życia

Łukasz Budnik

16 listopada 2020

REKLAMA

W finale Avengers: Końca gry Tony Stark postanowił poświęcić swoje życie aby ostatecznie powstrzymać Thanosa i uratować od śmierci połowę wszechświata. Choć krążą pogłoski o tym, że bohater Roberta Downeya Juniora pojawi się gościnnie w Czarnej Wdowie (której akcja dzieje się przed wydarzeniami z Avengers: Wojny bez granic), na tę chwilę nie ma mowy o tym, by Iron Man miał zostać przywrócony do życia w kolejnych produkcjach. Czy może to ulec zmianie?

Na ten temat wypowiedziała się ostatnio przedstawicielka Marvela, Victoria Alonso. W wywiadzie dla Clarin powiedziała:

Tony Stark nie żyje. Nie wiem, jak rozwiązalibyśmy kwestię zmartwychwstania, ponieważ opowiedzieliśmy już jego historię. Pozostawił swoje dziedzictwo, także w postaci Spider-Mana, który był niczym jego przybrany syn – w Peterze Parkerze jest wiele z Tony’ego Starka. Widać, jak jedna osoba wpływa na drugą. W każdym razie, na tę chwilę nie mamy takich planów.

Robert Downey Jr. po raz pierwszy pojawił się na dużym ekranie jako Tony Stark w pierwszym filmie kinowego uniwersum Marvela, Iron Manie. Od tamtej pory był filarem całego uniwersum, a śmierć w Końcu gry świetnie domknęła jego historię – nie dziwi zatem fakt, że twórcy nie planują psuć tego poprzez przywracanie go do życia. Nie oznacza to, że Iron Man jako postać to porzucony temat. Pojawiały się już w plotki, że w sequelu Doktora Strange’a możemy zobaczyć alternatywne wersje tego bohatera (w tym jedną graną przez… Toma Cruise’a). Okaże się, co ostatecznie przygotują dla widzów twórcy.

Chcielibyście jeszcze raz zobaczyć Downeya Juniora w tej roli?

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA