search
REKLAMA
News

Producentka MS. MARVEL zdradziła, że Kevin Feige odrzucił jej pomysł dotyczący bitwy z “Avengers: Końca gry”

W “Ms. Marvel” pojawia się wzmianka o bitwie z ostatniej części “Avengers”.

Łukasz Budnik

12 czerwca 2022

ms marvel endgame
REKLAMA

Uwaga – poniżej lekkie spoilery dotyczące pierwszego odcinka Ms. Marvel.

W środę na Disney+ zadebiutował serial Ms. Marvel, którego bohaterką jest Kamala Khan, nastoletnia fanka superbohaterów, w szczególności Kapitan Marvel. W początkowej sekwencji serialu dowiadujemy się, skąd zwykli obywatele wiedzą w MCU o przebiegu finałowej bitwy o Ziemię z Avengers: Końca gry – okazuje się, że opowiedział o tym w podcaście Scott Lang (Ant-Man). Producentka serialu miała jednak inny pomysł, któremu odmówił Kevin Feige, prezes Marvel Studios.

Bisha K. Ali w wywiadzie z The Wrap opowiedziała:

W pewnym momencie, jeszcze zanim powiększyliśmy nasz zespół kreatywny, zasugerowałam Kevinowi, że bitwę z “Końca gry” mogły na żywo streamować drony. Odpowiedział “Bisha, nie”. Drążyłam, pytając, czy naprawdę żaden z użytkowników Twitcha nie był w pobliżu. W tamtym momencie chyba straciłam głowę, próbując rozwikłać to zagadnienie. To była długa podróż pełna kolejnych zmian. To chyba Sana [Amanat] wpadł na pomysł, który użyliśmy, choć nie do końca jestem pewna. Kiedy jednak umieściliśmy to w scenariuszu, wiedzieliśmy, że jest idealne.

ms marvel ms marvel

W tym samym wywiadzie Ali stwierdziła, że naprawdę chciałaby, aby powstał podcast pokrywający wydarzenia z MCU i chciałaby zaprosić Paula Rudda (wcielającego się w Ant-Mana), aby nagrał napisane przez nią kwestie.

Kolejne odcinki Ms. Marvel będą pojawiać się w każdą środę na Disney+.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA