search
REKLAMA
News

CHRIS EVANS mówi o tym, czy powróciłby do roli Kapitana Ameryki w MCU

Chris Evans grał Kapitana Amerykę od 2011 roku.

Łukasz Budnik

12 czerwca 2022

REKLAMA

Chris Evans w latach 2011-2019 wcielał się w MCU w Steve’a Rogersa – Kapitana Amerykę, a swój udział w uniwersum zakończył na Avengers: Końcu gryteraz tytuł Kapitana dzierży już Sam Wilson, znany wcześniej jako Falcon. Mimo to od czasu premiery widowiska braci Russo powraca temat tego, czy Evans może się jeszcze pojawić, choćby gościnnie, w kolejnych produkcjach.

Ostatnio został o to zapytany sam aktor. Podczas promocji filmu Buzz Astral, gdzie Evans użycza głosu tytułowemu bohaterowi, został poruszony temat filmu wymarzonego przez fanów, w którym mielibyśmy zobaczyć, jak Kapitan Ameryka zwraca kamienie nieskończoności. Evans odpowiedział:

Tak, wydaje się, że ludzie chcieliby to zobaczyć. Nie chcę nikogo rozczarować. To trudne. Jestem bardzo zadowolony z mojego udziału [w MCU], jest to dla mnie bardzo cenne wspomnienie. Ewentualny powrót musiałby być idealny. Bałbym się, że popsuję coś, co jest dla mnie tak drogie. Ta rola naprawdę wiele dla mnie znaczy. Powrót do niej byłby czymś niełatwym.

W planach jest już czwarty film z serii o Kapitanie Ameryce, tym razem poświęcony losom wspominanego Sama Wilsona. Nie znamy szczegółów na temat fabuły, wiemy jednak, że za scenariusz filmu będą odpowiadać twórcy The Falcon and the Winter Soldier (Malcolm Spellman i Dalan Musson). 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA