search
REKLAMA
News

Fani MCU dostrzegli, że w “Ms. Marvel” poprawiono wyraźną wpadkę z oryginalnej emisji

“Ms. Marvel” to jeden z zeszłorocznych seriali MCU.

Łukasz Budnik

24 stycznia 2023

msmarvel 1
REKLAMA

Jednym z zeszłorocznych seriali MCU był Ms. Marvel, historia Kamali Khan, nastolatki z New Jersey – prywatnie wielkiej fanki superbohaterów – która sama otrzymuje specjalne moce. Produkcja spotkała się z pozytywnym przyjęciem ze strony krytyków, a sama Kamala pojawi się znów w tegorocznym The Marvels

W czasie emisji serialu fani MCU dostrzegli błąd na jednej z plansz pokazywanych w trakcie napisów szóstego odcinka, jak i w scenie go otwierającej – choć akcja Ms. Marvel toczy się po Spider-Manie: Bez drogi do domu, widoczna na ekranie Statua Wolności wciąż miała standardowy kolor. Tymczasem w Bez drogi do domu została przemalowana na miedzianą barwę. Błąd ten naprawiony został po czasie i teraz na Disney+ można już oglądać wymienione wyżej fragmenty w zaktualizowanej wersji, gdzie kolor Statuy jest spójny z tym, co widzieliśmy w filmowym widowisku o Spider-Manie.

Zaplanowany na ten rok The Marvels to drużynowy film, w którym na ekranie spotkają się Carol Danvers, Kamala Khan oraz Monica Rambeau, którą oglądaliśmy w WandaVision. Widowisko wyreżyserowała Nia DaCosta. Premierę zaplanowano na 28 lipca.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA