search
REKLAMA
News

Prezes Marvel Studios uważa, że zwiastuny DOKTORA STRANGE’A W MULTIWERSUM OBŁĘDU zdradzały za dużo

Nowy “Doktor Strange” od piątku gości na ekranach kin.

Łukasz Budnik

8 maja 2022

strange mom
REKLAMA

Od piątku w kinach możemy oglądać kolejny film należący do MCU, zatytułowany Doktor Strange w multiwersum obłędu. Podczas uroczystej premiery widowiska, prezes Marvel Studios – Kevin Feige – w jednej z wypowiedzi wyraził swoje zdanie na temat zwiastunów filmu. 

Przypomnijmy, że w reżyserowanej przez Sama Raimiego kontynuacji filmu z 2016 roku (a także Spider-Mana: Bez drogi do domu i serialu WandaVision) Strange mierzy się konsekwencjami ingerencji w multiwersum. Na swojej drodze spotyka między innymi podróżującą między wymiarami nastolatkę Americę Chavez, dawnego przyjaciela, barona Mordo, oraz Wandę Maximoff – Scarlet Witch, która realizuje swój własny plan. Za scenariusz produkcji są odpowiedzialni Michael Waldron i Jade Halley Bartlett, którzy pracowali także przy Lokim.

Feige został spytany o swój ulubiony moment spośród tych pokazanych w zwiastunach. Producent stwierdził:

W zwiastunach zostało pokazane za dużo, nie chcę mówić o czymkolwiek innym. Powiem tylko, że Sam stworzył film, który należy oglądać na jak największym ekranie. To też pierwsza produkcja od dłuższego czasu, gdy wzięliśmy pod uwagę wersję 3D. Uważam, że pierwszy “Doktor Strange” miał najlepsze 3D w historii, a nowy będzie mu dotrzymywać kroku.

Przypomnijmy, że w zwiastunach i spotach zdradzono między innymi, że SPOILER w nowym Doktorze Strange’u pojawia się Charles Xavier grany przez Patricka Stewarta, jak również alternatywne wersje Peggy Carter (Hayley Atwell) oraz Marii Rambeau (Lashana Lynch). Należą oni do składu zwanego Illuminati.

Tutaj przeczytacie naszą recenzję Doktora Strange’a w multiwersum obłędu

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA