search
REKLAMA
News

Natalie Portman i Chris Hemsworth na nowym zdjęciu z filmu THOR: MIŁOŚĆ I GROM

Natalie Portman w “Thor: Miłość i grom” powraca do roli Jane Foster.

Łukasz Budnik

7 maja 2022

thor love thunder
REKLAMA

Zbliża się premiera filmu Thor: Miłość i grom, kolejnej odsłony kinowego uniwersum Marvela i czwartej części serii o Thorze. Za kamerą stoi Taika Waititi, a na ekranie zobaczymy Chrisa Hemswortha i Natalie Portman.

Aktorka po latach powraca do roli Jane Foster, która tym razem sama zyska moce Thora i będzie dzierżyć Mjolnir jako Potężna Thor. Wraz z Thorem, Walkirią (Tessa Thompson) i Korgiem (Taika Waititi) zmierzy się z granym przez Christiana Bale’a złoczyńcą znanym jako Gorr Bogobójca. W filmie pojawią się też Strażnicy Galaktyki, z którymi na początku podróżować będzie Thor.

Magazyn Empire opublikował nowe zdjęcie promocyjne, na którym widzimy Portman i Hemswortha. Przy okazji przytoczono wypowiedzi Waititiego, który stwierdził, że powrót Jane na scenę w roli Potężnej Thor to “prawdziwy mindfuck” dla Thora. Reżyser nie chciał, aby Portman znów grała Jane Foster, której rolą jest wyłącznie zajmowanie się nauką – tym razem chciał ją wpleść w przygodę. Podkreślił też, że aktorka ma świetne poczucie humoru, co nie zostało należycie wykorzystane w dwóch dotychczasowych filmach z jej udziałem.

 

thor tw

Poniżej opublikowany kilka tygodni temu teaserowy trailer widowiska.

Thor: Miłość i grom zadebiutuje 8 lipca.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA